En Son Ne Aldınız ?
(22/08/2015, Saat: 05:08)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Toplamda 100 adet Rapira Kırmızı Siyah Mavi Klasik (Bende iyi sonuç verdiği için aldım Avcılardan ucuza), 3 adet Astra yeşil, Bir adet plastik beyaz berber tipi köpürtme tası, iki adet kafa ve jilet aralıkları düzgün olarak seçilmiş Yuma, 1 adet Rebul Yeşil Çay kolonyası,Feather Popular'ın koruma barlarından biri eğrildiği için Watsons'dan bir adet Wilkinson Sword Classic Tıraş aleti vew bir adet kısa loftlu altı şeffaf kırmızı renk Omega fırça aldım. Break-in süreci başladı sayılır. Cihan komşumun daha evvel forumda belirttiği üzere arada bir uçlarını havlu üstüne sürtme süreci hızlandırıyormuş gerçekten. Omega'nın çok ta iyi bir modeli olmamasına rağmen farkı açık ara gösteriyor özellikle sabunlarda ilk defa kullandığımda çılgınca ve hunharca köpürmeyi görmek !!! Paha biçilemez Big Grin

İyi günlerde kullan komşum. Omega yerine İmpa'ya uğrayıp bir Semogue da alabilirdin. Elindeki model sanırım 81052. Güle güle kullan şimdiden. Break-in sürecinde dikkatli olmalı. Çok bastırırsan kıllarda kırılmalar yaşanıyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/08/2015, Saat: 09:50)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullan komşum. Omega yerine İmpa'ya uğrayıp bir Semogue da alabilirdin. Elindeki model sanırım 81052. Güle güle kullan şimdiden. Break-in sürecinde dikkatli olmalı. Çok bastırırsan kıllarda kırılmalar yaşanıyor.

Teşekkür ederim komşum dikkat ediyorum ona. İlk aldığımda fırçanın arasında kalan siyah kıllarıda kestim daha da iyi oldu. Halen bir iki tane var ama keserken normal kıllarda kesilmesin diye dokunmadım. Break-in sürecinde senin vakti zamanında yine forumda belirttiğin gibi ucunu havluya bir iki defa fazla bastırmadan sürtmek hızlandırıyor süreci. Bu daha işlerden fırsat bulabildikçe aldıklarım, esas alışveriş Eylül ortası gibi İmpadan olacak büyük ihtimalle.
Ne zamandır bir şeyler almıyordum. Durdum durdum duramadım Big Grin. İmpa Ticaret, Mustafa Bey' e teşekkür ediyorum. Esnaflığını konuşturdu, paketleme vs.. her zaman ki gibi on numara.

Ürünlere gelirsek Myrsol Formula C çok uzun zamandır istediğim, kokusu tam beklediğim gibi ve kesinlikle kokusuyla beni benden alan bir ürün. Yine bir süredir ikinci bir Semouge alayım istiyordum. Niyeti yine 1250' ye bozmuştum ama Mustaga Bey' in yaptığı güzellikle 620 sahibi olduk Big Grin. Benzer şekilde Pinaud Clubman Special Reserve kokusunu klasik kokuya göre daha çok beğendim. Ha, yine dede kokusu gibi bu da ama biraz daha çiçeksi ve baharatlı gibi, harman kesinlikle çok daha iyi (bence). Yedek Zaza şap, deneme için Kai ve SuperMax bıçaklar. Her siparişimde eklediğim mavi Astra, merak ettiğim For you sabun Smile vs.. vs..

zsqof9.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
@onlyTNT üstad özellikle for you sabunun diğer yerli ürünlerle kıyaslamasını merakla bekliyor olacağım .Tşk.

Saygılarımla
@onlyTNT güle güle kullanın, orada bir de Barbon AS gördüm, ben de kullanıyorum, Proraso yeşile göre biraz daha yoğun ve şekerli bir koku ama ben begendim.

LG-D802TR cihazımdan gönderildi
@UMUT_, ben de merakımdan aldım, bakalım bekleyip göreceğiz Smile

@hknz, teşekkür ederim. Barbon'un kokusunu diğer ürünlerin kokusu sebebiyle tam alamadım ama ormansı bir kokuya benziyordu. Her ürünü tam net değerlendirmek için şöyle 2-3 kez tek başına kullanmam gerek en azından. Aktardıklarım ilk izlenimlerimdi.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Hayirli olsun
Herkese yeni ürünleriyle keyifli tıraşlar.

Son aldıklarım:
DFFDF103-DDE4-4399-A9C5-F6F5C67A2896_zps5le4o5c7.jpg
E2E56BEE-A2BB-4CA3-90E3-36064A80CDA7_zpsukzc9elw.jpg
3E2E8C04-9E13-487E-9459-D61FBD139889_zpsas2fideq.jpg

İlk fotoğraftaki ürünler (fırça hariç) 1 ay önce alındı neredeyse. Yavaş yavaş vites yükseltiyorum. Smile
(28/08/2015, Saat: 07:53)whiskey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese yeni ürünleriyle keyifli tıraşlar.

Son aldıklarım:
...
...
...

İlk fotoğraftaki ürünler (fırça hariç) 1 ay önce alındı neredeyse. Yavaş yavaş vites yükseltiyorum. Smile

Güle güle kullanın. 1. fotoğraftan sonra gelenler yavaş yavaş vites yükseltmek değil de direk 5. vitesle patinaj çekerek kalkmak olmuş. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Aahaha teşekkürler. Big Grin Vites git gide artacak. Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: