En Son Ne Aldınız ?
(07/08/2015, Saat: 23:12)adamentium Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayhan komşu ekipman zincirini genişletiyor gibi gördüm hafiften seni Smile

@adamentium üstadım az kaldı rotasyona progres veya futur tarzı ayarlı bir makina bulduğum anda halka tamamlanmış olacak

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07/08/2015, Saat: 23:29)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @adamentium üstadım az kaldı rotasyona progres veya futur tarzı ayarlı bir makina bulduğum anda halka tamamlanmış olacak

Bu hobi devam ettiği sürece rotasyona birgün ikisi de girecektir Smile

İkisinide kullanan biri olarak tercih tamamen öznel olacak ancak ben ilk etap da Progress tercih ederdim.

Tek tıraş aletim olsaydı onun da Progress olmasını isterdim.

O derece seviyorum bu aleti Smile
(07/08/2015, Saat: 23:19)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım sanırım firca kullanılıp kuruduktan sonra ters çevrilip içine takılıyor.  Ters çevirip takarken kıl uçlarının içine girmesi kolay mı ? Kullanımı ergonomik ise 90 TL ideal fiyat gibi. Sanırım fırçanız haftaya elinize geçer. Zahmet olmazsa sadece bu konuyu ve begeninizi belirttiğiniz bir mesaj gecerseniz ön bilgilendirme olarak, belki ben de tatil öncesine yetiştiririm Smile.

Alüminyum çelikten daha iyi zaten bu arada.

Umarım Salı'ya kadar gelir yoksa 10 gün kadar yokum Sad Elime geçer geçmez sizi bilgilendireceğim fırça ve kullanımı hakkında Smile Şimdilik bu video ile idare ediyorum ben

“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
2c28fef4964c4b6ffaf71756bb1b86f2.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(08/08/2015, Saat: 17:59)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2c28fef4964c4b6ffaf71756bb1b86f2.jpg

Hayırlı olsun üstadım gayfacı güzeli. 2cwwy2h.jpg 18enaf.jpg
www.instagram.com/karia_brushworks/
@Li_jun Üstadım sağolun varolun Smile
Mustafa Bey sağ olsun yeni ürünlerim geldi.
2i25urn.jpg
a42c7ffdad563bb697092fd87fbf1a0f.jpg
@Faam üstadın hediyeleri gem @crionics üstadın

Toplamda 100 adet Rapira Kırmızı Siyah Mavi Klasik (Bende iyi sonuç verdiği için aldım Avcılardan ucuza), 3 adet Astra yeşil, Bir adet plastik beyaz berber tipi köpürtme tası, iki adet kafa ve jilet aralıkları düzgün olarak seçilmiş Yuma, 1 adet Rebul Yeşil Çay kolonyası,Feather Popular'ın koruma barlarından biri eğrildiği için Watsons'dan bir adet Wilkinson Sword Classic Tıraş aleti vew bir adet kısa loftlu altı şeffaf kırmızı renk Omega fırça aldım. Break-in süreci başladı sayılır. Cihan komşumun daha evvel forumda belirttiği üzere arada bir uçlarını havlu üstüne sürtme süreci hızlandırıyormuş gerçekten. Omega'nın çok ta iyi bir modeli olmamasına rağmen farkı açık ara gösteriyor özellikle sabunlarda ilk defa kullandığımda çılgınca ve hunharca köpürmeyi görmek !!! Paha biçilemez Big Grin
(22/08/2015, Saat: 01:27)ayhanlilar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: a42c7ffdad563bb697092fd87fbf1a0f.jpg
@Faam üstadın hediyeleri gem @crionics üstadın

Iyi günlerde kullanın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: