En Son Ne Aldınız ?
@adamentium

Yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın. Bu Erasmic kase ve tüp yeni bir seri falan mı ? Bendeki kap şu şekildeydi. Bence ortalama altı köpüğü ve performansı olan bir sabun, Arko/Derby varken gerek yok. Tabii bunlar bence Smile

erasmicSHAVEsoap.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(21/07/2015, Saat: 12:06)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso tıraş öncesi bitince yeni bir ürün denemek istedim, İmpa' dan Edwin Jagger tıraş öncesi losyonu ve yanında Mustafa Bey' in tavsiyesiyle Nuage tıraş yağı aldım. Her zamanki gibi ertesi gün elime ulaştı ve çok iyi paketlenmişti. Mustafa Bey' e tekrar teşekkür ederim.
2qx58o2.jpg

Nice güzel traşlara...traş yağını bende şimdi duydum nasıl acaba işlevselmi?komşum fırça kaygınızda bence haklı..deneyimlerinizi bekliyorum
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
(21/07/2015, Saat: 17:25)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @adamentium

Yeni ürünlerinizi güzel günlerde kullanın. Bu Erasmic kase ve tüp yeni bir seri falan mı ? Bendeki kap şu şekildeydi. Bence ortalama altı köpüğü ve performansı olan bir sabun, Arko/Derby varken gerek yok. Tabii bunlar bence Smile

erasmicSHAVEsoap.jpg
Çok teşekkürler Straht,

Arko ve Derby ' nin fiyat performans avantajı tartışılmaz. Emsal performans da ki göreceli olarak bence daha kötü performansa sahip Lea stick veya La Toja stick parasına bir kutu Arko ( 900 gr. 75*12 gr) alınabiliyor. Derby ha keza öyle. Ben sadece çeşni olsun diye elimin altında bulunduruyorum. Arada bir değişiklik istediğimde elimin altında bulunsun diye...

Beklentiye göre değişmekle birlikte Erasmic kase formu fena değildir, krem de öyle. Eski seriden içerik olarak bir farkı yok zannedersem.
(21/07/2015, Saat: 17:45)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nice güzel traşlara...traş yağını bende şimdi duydum nasıl acaba işlevselmi?komşum fırça kaygınızda bence haklı..deneyimlerinizi bekliyorum

Çok teşekkürler neoromancer hocam, bir kaç gün eski fırçalarımdan biriyle deneyip gözlemlerimi paylaşırım. Baya yorum okudum ama kesin bir zararını en azından kısa vadede gözlemleyen yok ama yağ birikmesi olabilir diyenler de var. Düzenli yıkamak şart gibi.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bence duzenli yikamanin pek anlami yok. Sampuan olsun, kullandiginiz tiras sabunu olsun - hepsi yuzey aktif madde olarak geciyor ve kullandiginiz sabun da yagi uzaklastiriyor. Gerci sampuanlar az daha kuvvetlidir
(21/07/2015, Saat: 18:16)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence duzenli yikamanin pek anlami yok. Sampuan olsun, kullandiginiz tiras sabunu olsun - hepsi yuzey aktif madde olarak geciyor ve kullandiginiz sabun da yagi uzaklastiriyor. Gerci sampuanlar az daha kuvvetlidir

Tıraş sabunları yağı uzaklaştırmada normal el sabunları kadar etkili değil ama. Normalde periyodik fırça temizliği için bulaşık deterjanı ile yıkama üstüne de seyreltik sirkeli su karışımında bir süre bekletip suyla durulama(tieste de böyle yapıyor sanıyorum) yeterli temizliği sağlıyor. Şampuan yerine bu yöntem de kullanılabilir aralıklı olarak.
abacc9a2fda3bd5dfc5573058e02a8c3.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(21/07/2015, Saat: 18:33)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abacc9a2fda3bd5dfc5573058e02a8c3.jpg
Yeni ciciler gelmiş komşum, güle güle kullanın Smile
(21/07/2015, Saat: 18:33)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: abacc9a2fda3bd5dfc5573058e02a8c3.jpg

Güle güle kullanın. Booster'ı nereden aldınız acaba? Ben Avrupa'da hiç denk gelmedim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
onurstyle, Savile Row Shave The Man LE muhteşem! Güzel günlerde kullanın.
gurmekokular

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: