En Son Ne Aldınız ?
1,45 tl ... Adres BİM ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Proraso tıraş öncesi bitince yeni bir ürün denemek istedim, İmpa' dan Edwin Jagger tıraş öncesi losyonu ve yanında Mustafa Bey' in tavsiyesiyle Nuage tıraş yağı aldım. Her zamanki gibi ertesi gün elime ulaştı ve çok iyi paketlenmişti. Mustafa Bey' e tekrar teşekkür ederim.
2qx58o2.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski, güle güle kullanın. Tıraş yağını merak ettim, bir inceleme patlatırsınız artık Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(21/07/2015, Saat: 12:36)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski, güle güle kullanın. Tıraş yağını merak ettim, bir inceleme patlatırsınız artık Smile.

Eyvallah, hocam çok teşekkürler. EJ almaya karar vermiştim. MUstafa Bey' e sordum tıraş yağları nasıl diye, o da pek bilinmediğini ama iyi olduğunu söyleyince aldım ben de. Tıraş yağı normalde tek başına kullanılan bir ürünmüş, ama herhangi bir kremle vs kullanılabilir diyor. Ben de çok merak ediyorum açıkcası, yorumlarımı yazacağım. Tek korkum fırçalara bulaşır mı Smile
Selamlar

Porsuklarda bu sorun var, traş yağı geçiyor ve uçlarını bir nevi kaplamaya başlıyor, düzenli olarak temizlemeniz gerekir,

Eğer sentetikse fırça sorun değil, zaten absorbe etmiyor,
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(21/07/2015, Saat: 13:11)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar

Porsuklarda bu sorun var, traş yağı geçiyor ve uçlarını bir nevi kaplamaya başlıyor, düzenli olarak temizlemeniz gerekir,

Eğer sentetikse fırça sorun değil, zaten absorbe etmiyor,

Teşekkür ederim üstat, sanırım haftada 1 şampuanlamak yeterli olacaktır.
@Chinaski

Güzel günlerde kullan komşum. Söyleseydin tıraş yağı istediğini ASlerle beraber yollardım ben, tıraş yağından kolay ne var Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Teşekkürler @Straht kaptan, aklıma gelmedi ne yalan söyleyim. Bunu beğenirsem yaparız tıraş yağını da Smile
@adamentium ve @Hellhound: Çok teşekkür ederim. Daha iyileri sizin olsun.

(21/07/2015, Saat: 12:06)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso tıraş öncesi bitince yeni bir ürün denemek istedim, İmpa' dan Edwin Jagger tıraş öncesi losyonu ve yanında Mustafa Bey' in tavsiyesiyle Nuage tıraş yağı aldım. Her zamanki gibi ertesi gün elime ulaştı ve çok iyi paketlenmişti. Mustafa Bey' e tekrar teşekkür ederim.
2qx58o2.jpg

Geçen hafta konuşmuştuk pre-shave seçimi hakkında. O zaman çok fark yok demiştim. Şimdi fikrimi değiştirdim. Bence EJ biraz daha iyi. Güle güle kullanın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
beabc5014e5d738acfb487bbba1ca091.jpg

Ekibe katılan yeni arkadaşlar da az önce geldi Smile

Ebay den gelecek bir ufak parti daha var, ondan sonra uzun bir sessizlik olacak özellikle sabun ve kremler konusunda Smile

Bir

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: