En Son Ne Aldınız ?
Hocam, Hyundai, Toyota ile servis maliyetinde fark cok mu?
[quote='btoprak' pid='119032' dateline='1435937646']
Impaticaret'ten dün sipariş ettiğim After Shave'ler bu sabah elimdeydi.  Teşekkür ederim Mustafa Bey Smile.

Guzel gunlerde kullanin
@ayha-al üstad siz bayağı zevkli birisiniz bence, tıraşmalzemeleri haricinde de çok güzel şeyler bulup alıyorsunuz. Hayırlı olsun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(04/07/2015, Saat: 00:23)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ayha-al üstad siz bayağı zevkli birisiniz bence, tıraşmalzemeleri haricinde de çok güzel şeyler bulup alıyorsunuz. Hayırlı olsun.

tesekkur ederim. ufak ufak ugrasiyoruz
Kalem uclari icinde en begendiklerim diyebilirim. Forum mudavimleri icinde isten anlayan varsa hak verecektir
(03/07/2015, Saat: 23:36)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2008 Honda Civic FD6 Elegance aldım Smile

bir hondacı olarak sevindim, kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim, bi de otomatikse tadından yenmez Big Grin
2rqni2u.jpg
(04/07/2015, Saat: 00:09)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/07/2015, Saat: 19:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impaticaret'ten dün sipariş ettiğim After Shave'ler bu sabah elimdeydi.  Teşekkür ederim Mustafa Bey Smile.

Guzel gunlerde kullanin
Teşekkür ederim komşum.
(02/07/2015, Saat: 18:30)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 4125/2
buda extra bilgi :-)
B 26mm Two Band Finest Silver Tip Bulb

Cevabınız için teşekkür ederim üstad. İyi günlerde kullanın.
(04/07/2015, Saat: 03:38)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir hondacı olarak sevindim, kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dilerim, bi de otomatikse tadından yenmez Big Grin
Teşekkür ederim hocam. Evet otomatik Wink

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: