En Son Ne Aldınız ?
@GartBnx hayırlı olsun Smile
(02/07/2015, Saat: 04:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad o Thater'ın serisi nedir, 4125/ 0-1-2-3-4'ten hangisidir acaba?

4125/2
buda extra bilgi :-)
B 26mm Two Band Finest Silver Tip Bulb
@cihankeskin @naayi Teşekkür ederim...
Impaticaret'ten dün sipariş ettiğim After Shave'ler bu sabah elimdeydi. Teşekkür ederim Mustafa Bey Smile.2guxldd.jpg
Güle gule kullananın btoptak hocam.
Bakalim aftershave'leri nasil yorumlayacaksiniz?
(03/07/2015, Saat: 21:10)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle gule kullananın btoptak hocam.
Bakalim aftershave'leri nasil yorumlayacaksiniz?

Floid Vigoroso, Genuine olana göre hafif biraz daha keskin gibi üstad. Aqua Velva Ice Blue çok fresh kokuyor, koku tarifim iyi değildir, sadece denenebilir diyebilirim. Beni pişman etmedi şu an Smile.
2dl64d2.jpg

Candova üstattan canadian fat handle tech
2008 Honda Civic FD6 Elegance aldım Smile
(03/07/2015, Saat: 19:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Impaticaret'ten dün sipariş ettiğim After Shave'ler bu sabah elimdeydi.  Teşekkür ederim Mustafa Bey Smile.2guxldd.jpg

Güle güle kullanın. Şu atık jilet kutusundan bir denk gelip de alamadık.

(03/07/2015, Saat: 23:36)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2008 Honda Civic FD6 Elegance aldım Smile

Hayırlı olsun komşum. Sizi pişman etmez. Umarım beklentilerinizi karşılar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(03/07/2015, Saat: 23:38)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Şu atık jilet kutusundan bir denk gelip de alamadık.

Hayırlı olsun komşum. Sizi pişman etmez. Umarım beklentilerinizi karşılar.

Teşekkür ederim hocam. Beklentilerimi fazlası ile karşıladı diyebilirim. Japon olsun, üç kuruş fazla olsun Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: