En Son Ne Aldınız ?
Taskind üstadıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağolsun çok yardımcı oldu. Başlangıç için bundan iyisi olmaz herhalde Big Grin.

jruq1h.jpg

9gha8l.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(29/06/2015, Saat: 12:30)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Standard Razors Raw Tıraş Aleti

Cihan hocam, şimdi farkettim Mac'i makinenin altında, renk olarak çok uyumlu olmuşlar. iRazor dense yeridir Smile
(01/07/2015, Saat: 16:53)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan hocam, şimdi farkettim Mac'i makinenin altında, renk olarak çok uyumlu olmuşlar. iRazor dense yeridir Smile

Ben de zaten renk uyumunu görünce hemen üzerine koyup bir resim çekeyim dedim. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/06/2015, Saat: 12:30)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Standard Razors Raw Tıraş Aleti

2nbgl00.jpg

Cihan hocam senden forum kayıtlarına geçmesi için güzel bir inceleme talep etsek Smile
Bu aletten kullanan komşularımız artmaya başladı ama henüz bir incelemesi yok, ya da ben bulamadım.

Sen bu işi güzel yapıyorsun  Big Grin

16iyt4w.jpg
Hayırlı olsun GartBnx üstad, iyi günlerde kullanın Smile.
Teşekkür Ederim @btoprak
(02/07/2015, Saat: 01:53)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür Ederim @btoprak

Üstad o Thater'ın serisi nedir, 4125/ 0-1-2-3-4'ten hangisidir acaba?
(02/07/2015, Saat: 01:04)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cihan hocam senden forum kayıtlarına geçmesi için güzel bir inceleme talep etsek Smile
Bu aletten kullanan komşularımız artmaya başladı ama henüz bir incelemesi yok, ya da ben bulamadım.

Sen bu işi güzel yapıyorsun  Big Grin

Estafurullah hocam. Henüz kendisiyle incelemesini yapabilecek kadar haşır neşir olamadık. Ama böyle bir talep varsa bir süre sürekli kullanıp sonra bir inceleme yazabilirim ama 2 haftadan önce olmaz. Elin iyice alışması lazım. Smile

(02/07/2015, Saat: 01:20)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 16iyt4w.jpg

Üstat güle güle kullanın. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Tıraş dışı bir alişveriş oldu.
Saç bakimi, duş jeli ve deodorant.
Özellikle phytolium4 merak ettigim bir ürün.

43dff510d6e4b3aef4fcea414c73a80c.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: