En Son Ne Aldınız ?
@theunnamed

Aynen hocam akşama eğlence var Smile Benim cilalar + 6x Keçe + 2 mandrenli brose 34 tl tuttu. İnternette şöyle bir set gördüm sonra Koçtaş'ta da inceleme fırsatım oldu amatör uğraşlar için yeterli gibi. İcinde 4 adet cila, çeşitli mandrenler, keçeler, zımparalar vs vs türlü türlü aksesuar var ve Koçtaş fiyatı 39.90.

1683032118kc.jpg

http://www.koctas.com.tr/hobi/hobi-seti-...rca/15841/
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Haslingerler ve Aleksey' nin kendi sabunu. Kendi yaptığı sabunu daha çok merak ediyorum Big Grin
10zpj4p.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
(08/05/2015, Saat: 13:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalar süren mail trafiğinin ardından sonunda Midilli'den bakın bana ne geldi. Smile

90v9lt.jpg

Faena Midilli'de üretim yapan küçük bir işletme. Sabunlar kısaca Artisan olarak tabir ettiğimiz sabunlardan. Hepsi işletmenin sahibi Fokion Theodorou ve eşi tarafından elde üretiliyor. Sabunların içeriği oldukça sade ve doğal. Fokion kullandığı malzemelerin büyük çoğunluğunu kendi bahçesinde yetiştiriyor. Diğer malzemeleri de elden geldiğince doğal kaynaklardan tedarik etmeye çalışıyor.

Aslında Faena'nın sabunları Gifts & Care ve Shavingstation'da da bulunuyor ama ben bu sitelerde bulunmayan ve Fokion'un sınırlı sayıda ürettiği iki sabundan (Birisi West Indies Bay ve Ylang Ylang kokulu; diğeri Mentol, Okaliptüs ve Lavanta kokulu) almak istediğim için kendisi ile iletişime geçtim. Bu iki sabuna ek olarak çok beğenilen Vanilyalı sabundan da sipariş ettim. Sabunlar İtalyan sabunları kıvamında. Alım süreci biraz sıkıntılıydı. Anlaşana kadar karşılıklı 27 defa mailleştik ama çok yardımcı oldu ve sabunlar dün elime ulaştı. Bu sabah biraz aceleyle de olsa Vanilyalı sabunla tıraş oldum. Gerçekten de çok beğendim. 3017'yi bitirip biraz daha deneyince bu sabunları sizlerle incelemesini paylaşacağım.
Gözünaydın cihan komşum hayırlısı olsun. Detaylı, fotoğraflı bir inceleme yazısı bekliyoruz mutlaka. Benim esas merak ettiğim yenge ayar verdimi kutuları görünce Big Grin ? Ben esas onu merak ediyorum Big Grin Big Grin Big Grin
(08/05/2015, Saat: 17:59)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günün Kargosu Smile

x92qc.jpg

Hayırlısı olsun Straht komşum, nice Money Pass'li tıraşlar diyelim Big Grin Big Grin Rolleyes Cool
(09/05/2015, Saat: 02:20)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: oa52si.jpg

2rw1h7o.jpg

214p9vb.jpg

450 taneee. Komşum öldürmüşsün Rolleyes.
(07/05/2015, Saat: 00:46)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zy927c.jpg

ayha-al komşum merakımı mazur görün, nedir bunlar ?
(09/05/2015, Saat: 02:29)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gözünaydın cihan komşum hayırlısı olsun. Detaylı, fotoğraflı bir inceleme yazısı bekliyoruz mutlaka. Benim esas merak ettiğim yenge ayar verdimi kutuları görünce Big Grin ? Ben esas onu merak ediyorum Big Grin Big Grin Big Grin

Gardaşçığım daha iyileri senin olsun. Smile Yenge Almanya - Hırvatistan hattında. Yarın dönecek. O dönmeden ben bu kutuları kamufle ederim Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(09/05/2015, Saat: 03:34)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 450 taneee. Komşum öldürmüşsün Rolleyes.

daha elime gecmedi, deneyemedim. nasil oldugunu pek bilmiyorum acikcasi. fakat yabancilar cok begeniyor.
(09/05/2015, Saat: 05:11)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayha-al komşum merakımı mazur görün, nedir bunlar ?

kaligrafi icin kalem uclari. 

bos otururken ara sira bakiyorum 
(08/05/2015, Saat: 13:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalar süren mail trafiğinin ardından sonunda Midilli'den bakın bana ne geldi. Smile

90v9lt.jpg

Faena Midilli'de üretim yapan küçük bir işletme. Sabunlar kısaca Artisan olarak tabir ettiğimiz sabunlardan. Hepsi işletmenin sahibi Fokion Theodorou ve eşi tarafından elde üretiliyor. Sabunların içeriği oldukça sade ve doğal. Fokion kullandığı malzemelerin büyük çoğunluğunu kendi bahçesinde yetiştiriyor. Diğer malzemeleri de elden geldiğince doğal kaynaklardan tedarik etmeye çalışıyor.

Aslında Faena'nın sabunları Gifts & Care ve Shavingstation'da da bulunuyor ama ben bu sitelerde bulunmayan ve Fokion'un sınırlı sayıda ürettiği iki sabundan (Birisi West Indies Bay ve Ylang Ylang kokulu; diğeri Mentol, Okaliptüs ve Lavanta kokulu) almak istediğim için kendisi ile iletişime geçtim. Bu iki sabuna ek olarak çok beğenilen Vanilyalı sabundan da sipariş ettim. Sabunlar İtalyan sabunları kıvamında. Alım süreci biraz sıkıntılıydı. Anlaşana kadar karşılıklı 27 defa mailleştik ama çok yardımcı oldu ve sabunlar dün elime ulaştı. Bu sabah biraz aceleyle de olsa Vanilyalı sabunla tıraş oldum. Gerçekten de çok beğendim. 3017'yi bitirip biraz daha deneyince bu sabunları sizlerle incelemesini paylaşacağım.

Hayirli olsun, gule gule kullanin.

sabunlarin kendi fotosunu merakettim acikcasi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: