En Son Ne Aldınız ?
Haftalar süren mail trafiğinin ardından sonunda Midilli'den bakın bana ne geldi. Smile

90v9lt.jpg

Faena Midilli'de üretim yapan küçük bir işletme. Sabunlar kısaca Artisan olarak tabir ettiğimiz sabunlardan. Hepsi işletmenin sahibi Fokion Theodorou ve eşi tarafından elde üretiliyor. Sabunların içeriği oldukça sade ve doğal. Fokion kullandığı malzemelerin büyük çoğunluğunu kendi bahçesinde yetiştiriyor. Diğer malzemeleri de elden geldiğince doğal kaynaklardan tedarik etmeye çalışıyor.

Aslında Faena'nın sabunları Gifts & Care ve Shavingstation'da da bulunuyor ama ben bu sitelerde bulunmayan ve Fokion'un sınırlı sayıda ürettiği iki sabundan (Birisi West Indies Bay ve Ylang Ylang kokulu; diğeri Mentol, Okaliptüs ve Lavanta kokulu) almak istediğim için kendisi ile iletişime geçtim. Bu iki sabuna ek olarak çok beğenilen Vanilyalı sabundan da sipariş ettim. Sabunlar İtalyan sabunları kıvamında. Alım süreci biraz sıkıntılıydı. Anlaşana kadar karşılıklı 27 defa mailleştik ama çok yardımcı oldu ve sabunlar dün elime ulaştı. Bu sabah biraz aceleyle de olsa Vanilyalı sabunla tıraş oldum. Gerçekten de çok beğendim. 3017'yi bitirip biraz daha deneyince bu sabunları sizlerle incelemesini paylaşacağım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin

Komşum güzel günlerde kullan. İncelemesini bekliyoruz artık Smile

Kutular çok mu büyük yoksa laptop çok mu küçük? Kutular neredeyse 15x15 gibi duruyor, içlerinde sadece birer sabun mu var?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/05/2015, Saat: 14:14)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum güzel günlerde kullan. İncelemesini bekliyoruz artık Smile

Kutular çok mu büyük yoksa laptop çok mu küçük? Kutular neredeyse 15x15 gibi duruyor, içlerinde sadece birer sabun mu var?

Laptop 15". Kutular biraz büyük evet. İçerisinde plastik kase içinde sabun var ama plastik kase kalın duvarlı.
@cihankeskin hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullan, incelemeni merakla bekliyoruz
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
@cihankeskin, komşum hayırlı olsun seriyi bırakacağına değecekler her türlü Smile
Acta est fabula, plaudite.
Günün Kargosu Smile

x92qc.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(08/05/2015, Saat: 13:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haftalar süren mail trafiğinin ardından sonunda Midilli'den bakın bana ne geldi. Smile

90v9lt.jpg

Faena Midilli'de üretim yapan küçük bir işletme. Sabunlar kısaca Artisan olarak tabir ettiğimiz sabunlardan. Hepsi işletmenin sahibi Fokion Theodorou ve eşi tarafından elde üretiliyor. Sabunların içeriği oldukça sade ve doğal. Fokion kullandığı malzemelerin büyük çoğunluğunu kendi bahçesinde yetiştiriyor. Diğer malzemeleri de elden geldiğince doğal kaynaklardan tedarik etmeye çalışıyor.

Aslında Faena'nın sabunları Gifts & Care ve Shavingstation'da da bulunuyor ama ben bu sitelerde bulunmayan ve Fokion'un sınırlı sayıda ürettiği iki sabundan (Birisi West Indies Bay ve Ylang Ylang kokulu; diğeri Mentol, Okaliptüs ve Lavanta kokulu) almak istediğim için kendisi ile iletişime geçtim. Bu iki sabuna ek olarak çok beğenilen Vanilyalı sabundan da sipariş ettim. Sabunlar İtalyan sabunları kıvamında. Alım süreci biraz sıkıntılıydı. Anlaşana kadar karşılıklı 27 defa mailleştik ama çok yardımcı oldu ve sabunlar dün elime ulaştı. Bu sabah biraz aceleyle de olsa Vanilyalı sabunla tıraş oldum. Gerçekten de çok beğendim. 3017'yi bitirip biraz daha deneyince bu sabunları sizlerle incelemesini paylaşacağım.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Vanilya kokusuna bayılırım. Nerde vanilyayı bulsam her türlü ürünü alırım.
Keşşşşkeee benim olsa SmileSmile
(08/05/2015, Saat: 17:59)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günün Kargosu Smile

x92qc.jpg

Off off akşama şenlik var gibi Smile
www.BarbarosRazors.com

Daha iyileri sizin olsun @ferhat1905 komşum. Vanilyalısı Gifts & Care'de mevcut.
(08/05/2015, Saat: 18:24)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha iyileri sizin olsun @ferhat1905 komşum. Vanilyalısı Gifts & Care'de mevcut.

Bu bilgi de yeter Smile 

Hepimizin olsun en iyileri. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: