En Son Ne Aldınız ?
Kendime güzel bir hediye Smile)

cefc7a33d942ea6b08f7ffc565ac4242.jpg
(02/05/2015, Saat: 22:58)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok tesekkurler, 
 burda nerede bulunuyor. ayrica kaca geliyor tanesi
cihankeskin komşum cevap verdi ama tekrarlayayım vurgu açısından tam olsun Smile Metropol Süpermarket hariç Girnede Supreme Supermarkette buluyorum fiyatları 3.50 TL ile 5 tl arası değişiyor. Cella, Tabac gibi sabunları kullandıktan sonra bile halen en favori kremlerimden birtanesi Palmolive. Bir özelliği ise içindeki palm yağından dolayı biraz olsun domuz fırçaları yumuşatması Smile
(03/05/2015, Saat: 03:15)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cihankeskin komşum cevap verdi ama tekrarlayayım vurgu açısından tam olsun Smile Metropol Süpermarket hariç Girnede Supreme Supermarkette buluyorum fiyatları 3.50 TL ile 5 tl arası değişiyor. Cella, Tabac gibi sabunları kullandıktan sonra bile halen en favori kremlerimden birtanesi Palmolive. Bir özelliği ise içindeki palm yağından dolayı biraz olsun domuz fırçaları yumuşatması Smile

iyiymis cok fahis degilmis
imco orijinal muhtar çakmağı. Fabrikası 2011 yılında kapanınca kıymete binmiş sıfırı 150$ a kadar alıcı buluyor.
Amerikalı olup da bu çakmaktan haberdar olanlar zippodan daha iyi diyorlar. Zaten zippo firması avusturyalı bir çakmak firmasının! patentini alarak üretime başlamış. Acaba hangi çakmaktan esinlenmiş Smile
(03/05/2015, Saat: 18:53)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: imco orijinal muhtar çakmağı. Fabrikası 2011 yılında kapanınca kıymete binmiş sıfırı 150$ a kadar alıcı buluyor.
Amerikalı olup da bu çakmaktan haberdar olanlar zippodan daha iyi diyorlar. Zaten zippo firması avusturyalı bir çakmak firmasının! patentini alarak üretime başlamış. Acaba hangi çakmaktan esinlenmiş Smile

Hayırlı olsun, nereden ve kaça aldınız? Üniversitedeyken benim resmi çakmağım gibiydi, çok sayıda çakmağıma arkadaşlarımca el konulunca tokai ye dönüş yapmıştım. Çok güzel çakmak ama sertleşmiş yada kalitesiz taş koyunca çark kısmı çok çabuk bozuluyor Smile
orijinalini bulmak zor, çok aradım tesadüf bir saatçide buldum, sağolsun deposuna gidip getirdi hem de 100lük orijinal çakmaktaşı ve fitil de varmış. Hepsi 28 tuttu. Hatta içine benzin de koyacaktı istemedim. Kullanılmamış halde belki ebayde falan satarsam diye.
Bu zamana kadar aldığım kozmetik olarak en kötü durumdaki ustura, bakalım @theunnamed üstattan aldığım tavsiyeler ile restore edince nasıl olacak Smile

Fotoğrafta tam belli olmuyor fakat bıçağın arkasında da önünde de ciddi derecede patina var, fotoğrafta ışık yüzünden belli olmuyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum fakat bıçağın sırtında 1 milimetrelik bir çentik var, çatlak falan değil baya çentik, ilk defa gördüm. Kutusu maalesef Joseph Allen değil Wester Bros. Manganese Steel usturanın kutusu.

2znpzeq.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hayırlı olsun bekleriz sonucu Smile
www.BarbarosRazors.com

(04/05/2015, Saat: 17:37)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu zamana kadar aldığım kozmetik olarak en kötü durumdaki ustura, bakalım @theunnamed üstattan aldığım tavsiyeler ile restore edince nasıl olacak Smile

Fotoğrafta tam belli olmuyor fakat bıçağın arkasında da önünde de ciddi derecede patina var, fotoğrafta ışık yüzünden belli olmuyor. Nasıl olduğunu bilmiyorum fakat bıçağın sırtında 1 milimetrelik bir çentik var, çatlak falan değil baya çentik, ilk defa gördüm. Kutusu maalesef Joseph Allen değil Wester Bros. Manganese Steel usturanın kutusu.

2znpzeq.jpg
Kaptanim hayırlı olsun. Sen adam edersin onu. Çentik saniyorum metal ve sert bir yüzeye düşünce olmuş. En azından daha önce gördüklerimde o şekilde olmuştu Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@theunnamed

Teşekkürler Smile Yalnız ben asıl senden sonuç bekliyorum abi Smile Sürpriz sende ne de olsa

@Chinaski

Teşekkürler. Bakalım Dremel ile restorasyon zımpara ile restorasyona göre nasıl sonuç vericek. Sonra zaten bu ve büyük kardeşi Chinaski yolcusu olacak Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: