En Son Ne Aldınız ?
(01/05/2015, Saat: 00:23)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: peki hocam kullanimi nasil begendinizmi

Ben memnun kaldım ayha-al komşum, güzeldi. Akıcı zevkli tıraş verdi bende. Esas olarak yaz döneminde kullanılacak krem tavsiyesi almıştım forumdaki arkadaşlardan. Bu da tavsiye edilen ürünlerden biriydi. Mentollü değil ama yaz döneminde bayacak kadar kremli bir yapısı olmadığından iyi gidiyor.

Kısaca ben sevdim Smile.
(01/05/2015, Saat: 00:28)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben memnun kaldım ayha-al komşum, güzeldi. Akıcı zevkli tıraş verdi bende. Esas olarak yaz döneminde kullanılacak krem tavsiyesi almıştım forumdaki arkadaşlardan. Bu da tavsiye edilen ürünlerden biriydi. Mentollü değil ama yaz döneminde bayacak kadar kremli bir yapısı olmadığından iyi gidiyor.

Kısaca ben sevdim Smile.

Iasbet olmus tamda onumuz yaz
18,75 TL  n11 den aldım
35b56o9.jpg
hem de ikisi birlikte 18,75
Listerine in bu versiyonlari alkollu oldugu icin pek tavsiye edilmiyor diye biliyorum.
(30/04/2015, Saat: 23:03)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 280qs8k.jpg

ayha-al komşum hayırlısı olsun ben de kullanıyorum devamlı rotasyonumda olan kremlerden birtanesi Palmolive. Kolay köpürmesi olsun, yastıklaması olsun iyi krem bence. Benim stokta daha üç tane var daha almayı planlıyorum Big Grin
(02/05/2015, Saat: 16:26)connoisseur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Listerine in bu versiyonlari alkollu oldugu icin pek tavsiye edilmiyor diye biliyorum.

önceeden kullandığımm üründü alkol bişey değiştşrmiyor yutmuyorsun sonuçta
kolonyada  alkol  bişey olmaz temizlikte iyidir. İçmedikten sonra tabi içilirse malum alkol intoksikasyonu olabilr...
http://www.ebay.com/itm/251792374058?_tr...EBIDX%3AIT

50 tane aldım kabloları toparlamak için 2.79$ =)
(02/05/2015, Saat: 17:20)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ayha-al komşum hayırlısı olsun ben de kullanıyorum devamlı rotasyonumda olan kremlerden birtanesi Palmolive. Kolay köpürmesi olsun, yastıklaması olsun iyi krem bence. Benim stokta daha üç tane var daha almayı planlıyorum  Big Grin

Cok tesekkurler, 

burda nerede bulunuyor. ayrica kaca geliyor tanesi
(02/05/2015, Saat: 22:58)ayha-al Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok tesekkurler, 
 burda nerede bulunuyor. ayrica kaca geliyor tanesi

Mehmet Kiraz komşum Kıbrıs'ta. Yanlış hatırlamıyorsam tanesi 3.50 TL gibi bir şeydi Kıbrıs'ta.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: