En Son Ne Aldınız ?
28gtumt.jpg
ATT S2
Komşum güle güle kullanın. Harika gözüküyor.
(21/04/2015, Saat: 18:31)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Bruce, ooo, hayırlı olsun, ben de merak ediyordum bu güzel fırçayı kim alacak diye Smile Güle güle kullanın..

@naayi komşum teşekkür ettim Smile handle falan çok başarılı, yarın sabah ilk tıraşımı olacağım.

Bir de @ihtilaf üstad De Vergulde sabun ve Astra jilet koymuş pakete, çok merak ediyordum onu da. Müthiş bir kokusu var. Ayrıca teşekkür ederim kendisine.
Acta est fabula, plaudite.
Hayırlı olsun Bruce komşum. Çok güzel bir fırçaydı gerçekten en güzel tıraşlarınıza eşlik etsin...

Kliksadan aldığım brutler teslim oldu. Kargo bedava olunca sanki bedava almış gibi seviniyorum Smile

33yi0kg.jpg
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
(21/04/2015, Saat: 20:03)kethuda57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Bruce komşum. Çok güzel bir fırçaydı gerçekten en güzel tıraşlarınıza eşlik etsin...

Kliksadan aldığım brutler teslim oldu. Kargo bedava olunca sanki bedava almış gibi seviniyorum Smile

33yi0kg.jpg

Güle güle kullan komşum. Linki varsa atar mısın? Bu arada kargo muhabbeti cidden psikolojik rahatlık. Ben de kargo bedava olunca daha rahat oluyorum.
(21/04/2015, Saat: 20:12)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan komşum. Linki varsa atar mısın? Bu arada kargo muhabbeti cidden psikolojik rahatlık. Ben de kargo bedava olunca daha rahat oluyorum.

Teşekkürler komşum. 30-40 tllik şeye 6-7 tl kargo parası vermek kanıma dokunuyor gerçekten... Link aşağıda. Geçen hızlıalda madalyonlu kargo bedava 27 tl ydi ogün almadım pişman olmuştum Sad

http://www.kliksa.com/urun/brut-edt-100-.../902450667
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
@Bruce,güzel günlerde kullanın sabun jilet ve fırça yorumlarını bekleriz
@kethuda57, brüt kalitesi net ortad a: )
(21/04/2015, Saat: 18:46)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 28gtumt.jpg
ATT S2

Hayırlı olsun güle güle kullanın GartBnx üstad.
Teşekkür ederim @btoprak
Kırmızı yüz havlusu
elit zeytin kolonyası
proraso yeşil çay ve yulaf özlü tıraş sabunu
rBs4Mtv.jpg?1
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: