En Son Ne Aldınız ?
(20/04/2015, Saat: 15:57)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: b9a935f89b40f3fbf47b8e07f259a5a4.jpg

@naayi komşum sağolsun, Almanyadan gelen bir tanıdığıyla bize özel Tabac kase getirtti. Kendisine bu inceliğinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üstadım , cella kullandıysan hangisini tavsiye edersin ?
İhtilaf üstada buradan teşekkür ederim. Artesania Romera, Briar Rustic Chubby fırçam ulaştı. Sabırsızlıkla bekliyorum ilk tıraşımı.
Acta est fabula, plaudite.
(21/04/2015, Saat: 16:39)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf üstada buradan teşekkür ederim. Artesania Romera, Briar Rustic Chubby fırçam ulaştı. Sabırsızlıkla bekliyorum ilk tıraşımı.

Hayırlı olsun Bruce komşum, güle güle kullanın Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(21/04/2015, Saat: 16:40)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Bruce komşum, güle güle kullanın Smile

Teşekkür ettim Onur komşum. Fırça olayı benim için kapanmıştır artık Smile
Güle güle kullanın Bruce Hocam. Satılık ilanında benimde bayağı bir gözüm kalmıştı. Nasip sizeymiş. Güle güle kullanınız.
(21/04/2015, Saat: 16:56)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Bruce Hocam. Satılık ilanında benimde bayağı bir gözüm kalmıştı. Nasip sizeymiş. Güle güle kullanınız.

Teşekkür ederim izbe hocam. Allah (c.c) sizlere daha güzellerini nasip etsin. Futur da size hayırlı olsun.
Amin Ecmain inş.
(21/04/2015, Saat: 16:41)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ettim Onur komşum. Fırça olayı benim için kapanmıştır artık Smile

Kapanmaz öyle o olay kolay kolay. Hep bir kaşıntı olacaktır. Big Grin
Güzel fırça, güle güle kullan komşum.
(21/04/2015, Saat: 17:16)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kapanmaz öyle o olay kolay kolay. Hep bir kaşıntı olacaktır. Big Grin
Güzel fırça, güle güle kullan komşum.

Teşekkür ettim komşum. Ama cidden uzun süre bir şey almayı düşünmüyorum, 34G de yolda, bir de İmpa'dan Jermyn St sabun var. Aslında baya şey varmış yine, haklısın Big Grin
@Bruce, ooo, hayırlı olsun, ben de merak ediyordum bu güzel fırçayı kim alacak diye Smile Güle güle kullanın..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: