Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
(04/01/2015, Saat: 19:36)efdu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Antiperspirantlar malum zararlı..antiperspirant olmayan ürünleri oarfüm yerine mi,parfümle birliktemi kullanıyorsunuz? Kokular karışmıyor mu?
roll on ve stick deodorantlar genelde dışarıya bariz koku vermiyor, özellikle parfüm markası olanlar değilde rexona gibi sadece deodorant markası olanların çoğu silik kokuya sahip. normal sprey deodorantları ise parfümle aynı marka kullanmakta fayda var
Çok terleyen biri olmadığım için mecburi zamanlarda kulandığım antiperspirantlı ürünler dışında kullanmadığımdan olsa gerek..Anladım hocam..
Botherm for Men Day Control kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.
Speick deostick uzun süredir kullandığım en başarılı deostick oldu. Herkese tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(09/04/2015, Saat: 10:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Speick deostick uzun süredir kullandığım en başarılı deostick oldu. Herkese tavsiye ederim.

Speick'ın ürünlerini beğeniyorum. ben de en kısa sürede temin eder kullanırım. Tavsiye için teşekkürler.
(09/04/2015, Saat: 10:35)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Speick'ın ürünlerini beğeniyorum. ben de en kısa sürede temin eder kullanırım. Tavsiye için teşekkürler.

Rica ederim komşum. Ama söyleyeyim Biotherm kadar nötr değil. Güçlü bitkisel bir kokusu var.
Bir kaç gündür TOBS Sandalwood Deodorant Stick kullanıyorum, hafif bir kokusu var. Ancak genel olarak güzel, kolonyasının kokusuna yakın.
Acta est fabula, plaudite.
(09/04/2015, Saat: 10:22)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Speick deostick uzun süredir kullandığım en başarılı deostick oldu. Herkese tavsiye ederim.

içinde paraben ve ya alüminyum var mı komşum
(09/04/2015, Saat: 12:09)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: içinde paraben ve ya alüminyum var mı komşum

Hayır komşum ikisi de yok. Speick Natural Deostick olarak geçiyor zaten. Eğer sonradan bir güncelleme gelmediyse içindekiler bunlar:

Dipropylene Glycol, Octyldodecanol, Alcohol, Sodium Stearate, Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Valeriana Celtica (Speick) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool
Ulusal bir gazetede röportajını okuduğum yüksek kimya mühendisi bir bayanın kendi kurduğu şirketin ürününü kullanıyorum. Bayan, ürünlerinde paraben, alüminyum vs hiçbir kimyasal olmadığını söylüyor. Ber de helal gıda sertifikası varmış. Ben iki tane almıştım. Çok memnunum. Bay ve Bayan ortak kullanım. İki çeşit ürün var. Birisi portakal çiçeği diğeri de limondu sanırım. Diğer arkadaşlar isim vermişler ama reklam olur diye ben isim vermiyorum. Merak edenler ÖM atabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,081 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,406 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: