En Son Ne Aldınız ?
(04/04/2015, Saat: 22:52)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ustura bize ters üstad, r41 den bile geri vites yaptım  Smile
Bir de genelde çevremde "üşengeç adam üretken olur" sözüyle hatırlanırım  Blush

Bu söz için Billy ile telif konusunda mahkemelik olma Smile

FFmFzxJ.jpg
(04/04/2015, Saat: 23:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu söz için Billy ile telif konusunda mahkemelik olma Smile
ben sözü söyleyen değil söz de geçen oluyormuşum Smile
İdeal kartuşçu profiline uyuyorum ama hasbelkader gelenekselci olduk.
ustura işini de yurdumun çalışkan moderatörlerine bıraktım Big Grin
(04/04/2015, Saat: 23:23)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben sözü söyleyen değil söz de geçen oluyormuşum Smile
İdeal kartuşçu profiline uyuyorum ama hasbelkader gelenekselci olduk.
ustura işini de yurdumun çalışkan moderatörlerine bıraktım Big Grin

Sorma Hocam usturayı bileyen değil körleyenim,zor iş bileme Rolleyes
Kendi çapımda ops oldum Big Grin
Chinaski çok güzel günlerde kullanın. Ben de birkaç gün önce Chubby sayesinde tıraş fırçasında omurga ne demekmiş, onu anlamış oldum. Silvertip'ten alışkanlıkla aman ha bastırmayın yüzünüze, porsuk yakar Smile
gurmekokular
(05/04/2015, Saat: 00:41)Hellhound Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chinaski çok güzel günlerde kullanın. Ben de birkaç gün önce Chubby sayesinde tıraş fırçasında omurga ne demekmiş, onu anlamış oldum. Silvertip'ten alışkanlıkla aman ha bastırmayın yüzünüze, porsuk yakar Smile

Teşekkür ederim komşum omurga ve esneklik diğer fırçalarımdan çok daha fazla, kıl uçları ise gayet yumuşak. Siz de güzel günlerde kullanın.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(04/04/2015, Saat: 23:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu söz için Billy ile telif konusunda mahkemelik olma Smile

FFmFzxJ.jpg

bily güzel demişte bu olay amerikada geçerli
Türkiyeye gelecek olursak easy way bir iyi niyetli arkadaş(genelde keriz şeklinde isimlendirirler) bulup işi onun üzerine yıkıp
işi kolaylaştırmak şeklinde gerçekleşir. Exclamation
Japanese attirude for work: if one can do it i can do it, if noone can do it i must do it. Middle eastern attitude for work: if one can do it let him do it, if no one can do it ya habibi how can i do it???!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(05/04/2015, Saat: 12:46)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Japanese attirude for work: if one can do it i can do it, if noone can do it i must do it. Middle eastern attitude for work: if one can do it let him do it, if no one can do it ya habibi how can i do it???!

Big GrinBig Grin
saxkrb.jpg

2ewibf9.jpg

Alamamyadan geldi kokusu üzerindeWink
0a5ee956e8e48aee45d8a275500d25bb.jpg
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: