En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski güle güle kullan hocam. çabinin yanına derby sabun ve jilet olmamış Smile
@ihtilaf üstad sadece 300 lira farkla büyük boy seçim düşünmezmiyiz? Big Grin
https://www.perabulvari.com/kampanya/Mut...-cm/466064
Komşum çok teşekkür ederim daha güzeli sizlerin olsun. Derby sabunu methediyordu üstatlar, rodaj için almıştım ama hoşuma gitti ne yalan söyleyim Smile Kokusu Arko gibi beyaz sabun kokusu ama daha sabunumsu kokusu var epey hoşum gitti üstat. Derby jilet de piyango işte zaten usturacı adamın ne işi olur jiletle Smile

(04/04/2015, Saat: 21:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski güle güle kullan hocam. çabinin yanına derby sabun ve jilet olmamış Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(04/04/2015, Saat: 22:00)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok teşekkür ederim daha güzeli sizlerin olsun. Derby sabunu methediyordu üstatlar, rodaj için almıştım ama hoşuma gitti ne yalan söyleyim Smile Kokusu Arko gibi beyaz sabun kokusu ama daha sabunumsu kokusu var epey hoşum gitti üstat. Derby jilet de piyango işte zaten usturacı adamın ne işi olur jiletle Smile
üstad derby sabunu kokluyorum burnum "eh işte..." diyor, fırçaya yükleyip köpürtüyorum, köpüğü görünce gözlerim "vaay süpermiş..." diyor, yüzüme sürüp tıraş oluyorum, tüm o kalın köpüğe rağmen yüzüm "bildiğin banyo sabunu bu... sadece kaseye koymuşlar" diyor,tahriş gırla gidiyor, anlamadım ben de Smile içine nemlendirici de koymuşlar, porsuk fırça rodajı için gayet uygun ama domuz çatallandırmak için bir arko değil...
@ooppss "tıraşta deneme" diyorsun yani. Biraz temkinli yaklaşayım o zaman ben bu sabuna, sonra yüzümüzü kızartmasın Smile
(04/04/2015, Saat: 21:49)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski güle güle kullan hocam. çabinin yanına derby sabun ve jilet olmamış Smile

@ooppss hocam bugün staub lara baktım kalite belliydi
Bizim evde kızartma gitmiyor,kendime spor olsun diye lava aldım
Heves işte Rolleyes
(04/04/2015, Saat: 22:20)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss "tıraşta deneme" diyorsun yani. Biraz temkinli yaklaşayım o zaman ben bu sabuna, sonra yüzümüzü kızartmasın Smile
seven seviyor, benim cilt biraz seçici ondan da kaynaklanmış olabilir ama kalın köpüğünün vaat ettiği oranda koruyuculuğu yok denilebilir.
Ama efsaneye göre tekniği iyi bir usturacı gerekirse hiç köpüksüz bile sinekkaydı tıraş olur deniliyor, bilemiyorum tabii Big Grin
(04/04/2015, Saat: 22:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ooppss hocam bugün staub lara baktım kalite belliydi
Bizim evde kızartma gitmiyor,kendime spor olsun diye lava aldım
Heves işte Rolleyes

Ben de satılık bölümünde "ihtilaf tan kelepir tıraş ürünleri" başlığı arıyorum staub için.
ama lava alındıysa yapacak birşey yok artık Big Grin
(04/04/2015, Saat: 22:29)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: seven seviyor, benim cilt biraz seçici ondan da kaynaklanmış olabilir ama kalın köpüğünün vaat ettiği oranda koruyuculuğu yok denilebilir.
Ama efsaneye göre tekniği iyi bir usturacı gerekirse hiç köpüksüz bile sinekkaydı tıraş olur deniliyor, bilemiyorum tabii Big Grin
e tabii usturacilarin öyle süper güçleri olmuyor değil Şaka bir yana dinlenmiş bir ciltte denenbilir zaten ilk çekişte belli olur tıraşın sonu. Onerine güvenerek beklentilerimi yüksek tutmuyorum.
(04/04/2015, Saat: 22:31)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de satılık bölümünde "ihtilaf tan kelepir tıraş ürünleri" başlığı arıyorum staub için.
ama lava alındıysa yapacak birşey yok artık Big Grin

Staub alırsam su tası niyetine kullanırım
@ooppss hocam,usturaya ne zaman başlayacaksın Big Grin
(04/04/2015, Saat: 22:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Staub alırsam su tası niyetine kullanırım
@ooppss hocam,usturaya ne zaman başlayacaksın Big Grin

ustura bize ters üstad, r41 den bile geri vites yaptım Smile
Bir de genelde çevremde "üşengeç adam üretken olur" sözüyle hatırlanırım Blush

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: