En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski,güzel günlerde kullan,harika ustura

(31/03/2015, Saat: 17:06)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Filarmonica #13 Doble temple 13/16. Nerdeyse NOS, taşa değmemiş, fabrika ağzıyla duruyor.  @theunnamed hocama teşekkür ederim bir baska güzelliği bulup ortaya çıkardığı için.

a7c8d0bf540397de941a4aa4e22f2941.jpg
12933d92ba80b297086448b8ad40a16e.jpg
96dab98c7926a343faa901deb04f1185.jpg
@onurcakmak komşum sağ olsun kullanılmış jilet için bana atık kutusu gönderdi. Kutunun maşallahı var. Babamın jiletleri de bir sene toplasam yine de dolduramayız sanırım. Big Grin

2dim4v5.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Chinaski komsum, gercekten anlattigin gibi harikaymis gule gule kullan. Sirada ne var? Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk
(31/03/2015, Saat: 20:28)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski komsum, gercekten anlattigin gibi harikaymis gule gule kullan. Sirada ne var? Big Grin

Teşekkürler komşum, bir süre ustura almam diyorum eğer kendimi tutabilirsem Smile Bundan sonra TI alırım galiba bir tane, cok gerekli değil aslında ama bulunsun.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(31/03/2015, Saat: 20:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @onurcakmak komşum sağ olsun kullanılmış jilet için bana atık kutusu gönderdi. Kutunun maşallahı var. Babamın jiletleri de bir sene toplasam yine de dolduramayız sanırım. Big Grin

2dim4v5.jpg

komşum bizim buradaki hastahaneden bulabilirim böyle bir kutu ben de. Hem bizim orada tıbbi atık yeri ve kamyonu da var imha etme olayı daha kolaylaşır Smile
Bulunsun bulunsun ear cutter'a kardes Dominator yakisir. Smile

(31/03/2015, Saat: 20:37)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum bizim buradaki hastahaneden bulabilirim böyle bir kutu ben de. Hem bizim orada tıbbi atık yeri ve kamyonu da var imha etme olayı daha kolaylaşır Smile

Bunların 0.4-0.5 Lt hacimde olanları var komşum. Onlar oldukça ideal. 1.2 Lt banyoda tutmak için biraz büyük kalabilir.  Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Litreliğe bende girmem zaten fazla gelir Smile dediğin gibi küçük oranlar daha uygun tıraş olma sıklığıma göre ki (tahriş olmayalım diye üç-dört günde bir, Bazen bir gün arayla) uzun gidecek diye düşünüyorum
(30/03/2015, Saat: 18:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2hnyxax.jpg

@theunnamed e teşekkürler

Şu McOrco'ya ithaf edilen meşhur teşvikler, rüşvetler bunlar olsa gerek. Big Grin Ayıp ayıp. Utanmadınız mı ha? (Yalçın Küçük stili ile).
Şaka bir yana hem ihtilaf üstadım, hem theunnamed üstadım güle güle kullansınlar. Bende gözüm yaşlı Commodore ile dertleşeyim bare.
(31/03/2015, Saat: 20:37)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bulunsun bulunsun ear cutter'a kardes Dominator yakisir. Smile

Bir tane Spartacus alırım sanırım, boynuz sap, işlemeli sırt.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: