En Son Ne Aldınız ?
(29/03/2015, Saat: 21:46)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende çok memnun oldum Oğuz kardeşim.
Yolunuz düştüğünde mutlaka beklerim. Alışveriş şart değil, merhaba demeniz yeter Smile
Ece kardeşe selamlar.
(Umarım isimlerde hata yapmamışımdır Smile)

İsimler doğru Mustafa Bey, zaten geçip de uğramamak olmaz İmpa'ya. Bir de kendimi tutma çabam olmasa çok daha keyifli olacak ama gerçekten biraz daha sabun krem alırsam torunlarım bile duacı olacak bana bu konuda. Big Grin
[quote='Aleksey' pid='108259' dateline='1427653341']

Sabun aldık zarar ettik diye düşünmeyin lutfen.Burada her zaman alıcısı var,bende dahil.Lakin dolar Euro 3 TL'ye Sterlin 4 TL ye giderken zorlanmıyor değiliz Smile
(29/03/2015, Saat: 22:44)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='Aleksey' pid='108259' dateline='1427653341']

Sabun aldık zarar ettik diye düşünmeyin lutfen.Burada her zaman alıcısı var,bende dahil.Lakin dolar Euro 3 TL'ye Sterlin 4 TL ye giderken zorlanmıyor değiliz Smile

Valla gelecek sabunları satışa çıkarsam sıkıntı çıkmayacağını tahmin ediyorum da kullanmak hatta bittiğii görmek istiyorum. Üniversitede sinek kaydı dolaşınca bir mahalle baskısı oluyor üzerinizde tek sıkıntı o Big Grin
2hnyxax.jpg

@theunnamed e teşekkürler
(30/03/2015, Saat: 18:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2hnyxax.jpg

@theunnamed e teşekkürler

Güle gülle kullan komşum.. Güzel görünüyor..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(30/03/2015, Saat: 18:11)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle gülle kullan komşum.. Güzel görünüyor..

+1
@ts9funk
@mornetto
Teşekkürler arkadaşlar,daha iyileri sizlerin olsun hatta çekiliş yapayım şansınız olsun Big Grin
(30/03/2015, Saat: 18:44)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ts9funk
@mornetto
Teşekkürler arkadaşlar,daha iyileri sizlerin olsun hatta çekiliş yapayım şansınız olsun  Big Grin

Tek ben katılsam o çekilişe,

Ya fırçanın başına bişi gelir mazallah,

Ya benim Big GrinBig Grin
Oooo, ihtilaf üstadım güle güle kullanın.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(30/03/2015, Saat: 19:25)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oooo, ihtilaf üstadım güle güle kullanın.

Oooo,daha güzelleri sizin olsunSmile
@OnLyTNT üstadım

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: