En Son Ne Aldınız ?
Sonunuz eski forumdaş trilyonluk berbere benzemesin
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(21/02/2015, Saat: 16:29)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'ten 7$ a test tüpü tutucu aldım akrilik. Arkasında yansıtıcı bir düzey var boyutları çok uygun jilet tutucu olarak. DE89 un yanlarında 2 şer mm boşluk kaldı. Futur da 2 mm taştı. Bizim sıkışık banyoda benim için ideal bir tutucu oldu. Planladığım alet sayısı 6 olduğu için de 8 gözlüyü seçtim. Daha fazla gözlüleri de var.
Omega 81052 (markafoni'den 31052 olarak almıştık ama sanırım farkları yok) dün elime ulaştı. Hemen break-in e başladım ama söylemeliyim ki Semogue 830'un verdiği kalite hissinden çok uzak. Omega 620 nin kalitesinde bekliyordum sapı falan ama maalesef değil.

34es5k9.jpg

hayırlısı olsun komşum herşey çok düzenli durmuş bu tüp tutucu ile. Aletleri düzende tutmak için alınabilecek bir aparat, güle güle kullan
(21/02/2015, Saat: 17:24)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlısı olsun komşum herşey çok düzenli durmuş bu tüp tutucu ile. Aletleri düzende tutmak için alınabilecek bir aparat, güle güle kullan

Teşekkürler komşum. Daha iyileri sizin olsun.

(21/02/2015, Saat: 17:00)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerinizde kullanın @cihankeskin güzel görünüyor linkini paylaşabilir misiniz.

Tabi komşum: http://www.aliexpress.com/item/Lab-Trans...46438.html

Satıcı fiyatı ve kargo ücretini güncellemiş ama. Şuan 12$ civarına denk geliyor. Satıcının fotografta gösterdiğinden çok daha başarılı bence gerçek ürün. Ararsanı aliexpress te benzer pek çok ürün var. Ahşap ve metal olanlar da mevcut.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/02/2015, Saat: 17:12)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonunuz eski forumdaş trilyonluk berbere benzemesin
Aman Allah benzetmesin komşum ne deyim Smile Bir ara bir iki ustura satışa çıkarmam gerek ama elim gitmiyor malesef Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
hayırlı olsun üstad, güzel çözüm olmuş.

(21/02/2015, Saat: 16:29)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress'ten 7$ a test tüpü tutucu aldım akrilik. Arkasında yansıtıcı bir düzey var boyutları çok uygun jilet tutucu olarak. DE89 un yanlarında 2 şer mm boşluk kaldı. Futur da 2 mm taştı. Bizim sıkışık banyoda benim için ideal bir tutucu oldu. Planladığım alet sayısı 6 olduğu için de 8 gözlüyü seçtim. Daha fazla gözlüleri de var.
Omega 81052 (markafoni'den 31052 olarak almıştık ama sanırım farkları yok) dün elime ulaştı. Hemen break-in e başladım ama söylemeliyim ki Semogue 830'un verdiği kalite hissinden çok uzak. Omega 620 nin kalitesinde bekliyordum sapı falan ama maalesef değil.

34es5k9.jpg
Bruce komşumun önerisiyle impadan 2 adet brut sabun,
Arko sabun modifiyesi için giliserin ve nane yağı,
Forumda olumlu yorumlar okuduğum başak süper fırça,
Ve arkadaşıma geleneksel tıraşla tanışsın diye rimei tıraş makinesi

2utkz1h.jpg
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Bugün İMPA'dan 34 HD aldım.
(21/02/2015, Saat: 22:11)Grandnovice Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün İMPA'dan 34 HD aldım.

O ne televizyonmu?

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(21/02/2015, Saat: 23:35)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O ne televizyonmu?

Big GrinBig GrinAngel

Olur mu hiç üstadım, ne güldüm yaa, Big Grin

Plaka o plaka..Angel
(22/02/2015, Saat: 00:25)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinBig GrinAngel

Olur mu hiç üstadım, ne güldüm yaa, Big Grin

Plaka o plaka..Angel

34 inc HD TV Smile

e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: