En Son Ne Aldınız ?
(20/02/2015, Saat: 22:03)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: se643b.jpg

Güle güle kullanın, çok güzel ürünler

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
faber castell cobalt blue ve dolmakalemi
sisesi sanat eseri gibidir
birde iroshiziku murekkep siselerine bayiliyorum parfum siseleri gibidir.

omega 81052 Fırça
(20/02/2015, Saat: 22:46)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: faber castell cobalt blue ve dolmakalemi
sisesi sanat eseri gibidir
birde iroshiziku murekkep siselerine bayiliyorum parfum siseleri gibidir.

+1 Smile
Aliexpress'ten 7$ a test tüpü tutucu aldım akrilik. Arkasında yansıtıcı bir düzey var boyutları çok uygun jilet tutucu olarak. DE89 un yanlarında 2 şer mm boşluk kaldı. Futur da 2 mm taştı. Bizim sıkışık banyoda benim için ideal bir tutucu oldu. Planladığım alet sayısı 6 olduğu için de 8 gözlüyü seçtim. Daha fazla gözlüleri de var.
Omega 81052 (markafoni'den 31052 olarak almıştık ama sanırım farkları yok) dün elime ulaştı. Hemen break-in e başladım ama söylemeliyim ki Semogue 830'un verdiği kalite hissinden çok uzak. Omega 620 nin kalitesinde bekliyordum sapı falan ama maalesef değil.

34es5k9.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Theunnamed komşumdan Punktal 11/16. Çok temiz, çok güzel bir ustura. Fabrika ağzıyla duruyordu. Belli ki cok cok az kullanılmış. 1/3/8k ya kadar sentetik taşlarla biledim. Çok sert bir çeliği var dolayısıyla ağız açma kısmı biraz daha uzun sürse de çok yüksek keskinliğe ulaşıyor. 8k taştan sonra tıraşa hazırdı bile. 12k doğal taşla bitirdim. Kanvas/Deri kayışlamadan sonra tıraşa hazır bir şekilde bekliyor.
40bd1d6472f27ccdad1f46e83f3ae6b2.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hayırlı olsun,Punky gelmiş.
Kulak katili vs Punky kavgasını merak ediyorum Smile

(21/02/2015, Saat: 16:55)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed komşumdan Punktal 11/16. Çok temiz, çok güzel bir ustura. Fabrika ağzıyla duruyordu. Belli ki cok cok az kullanılmış. 1/3/8k ya kadar sentetik taşlarla biledim. Çok sert bir çeliği var dolayısıyla ağız açma kısmı biraz daha uzun sürse de çok yüksek keskinliğe ulaşıyor. 8k taştan sonra tıraşa hazırdı bile. 12k doğal taşla bitirdim. Kanvas/Deri kayışlamadan sonra tıraşa hazır bir şekilde bekliyor.
40bd1d6472f27ccdad1f46e83f3ae6b2.jpg
İyi günlerinizde kullanın @cihankeskin güzel görünüyor linkini paylaşabilir misiniz.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
Vay vay masallah Chinaski komsum, bir gun daha almasaydin aliyordum ben de. Kilpayi kacirdik. Aksam sana bir mesaj atacagim. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
@ihtilaf üstat Punky geldi hosgeldi. Her ne kadar farklı kulvarlarda yarışsalarda kulak katili butik bir iş olduğu için yeri ayrı. Performans dersen Punktal daha iyi bilendi. Kayışlarken sakimasini duyabiliyordum.

@Aleksey bu ustura ilk ilana açıldığında başka bir ustura almıştım o yüzden alamamistim. Baktım kimse almamış bu kuzuyu hemen atladım. Galiba bende RAD başladı.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: