Günün Tıraşı (SOTD)
(16/02/2015, Saat: 10:58)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu günün tıraşı uzun uzun rahat rahat 2 günlük sakala yapılan en keyifli tıraşlarımdan birisiydi. Perma-Sharp Futur'da çok güzel sonuç verdi. Futur'u keskin jiletlerle de eşleştirmeye alışıyorum sanırım. Boyun bölgesinde bir iki ufak kesik oldu onu da Avene Cicalfate kremle hallettim. 2-3 saate izi bile kalmadı.

2l8evch.jpg

komşum sıhhatler olsun pinaud dan memnunmusun?tavsiye edermisin
(16/02/2015, Saat: 14:20)Seryoga434 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum sıhhatler olsun pinaud dan memnunmusun?tavsiye edermisin

Teşekkürler komşum. Ben Pinaud'dan çok memnunum. Kokusunu da çok seviyorum. Tavsiye ederim kesinlikle. Bitince tekrar alacağım az üründen birisidir.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin @Mehmet Kiraz komsularim, girince alisiyosunuz diyim cesaret konusunda. Kesiklerden korkmadigim icin sanirim bana urkutucu gelmiyor ustura. Aklima kubrick filmi geldi, How I Stopped Worrying and Started the Love the Ustura. Big Grin

Sihhatler olsun komsum, bir brut sever olarak pinaud'u da fazlasiyla merak ediyorum. Zaten old men scent kokusuna cok katilmiyorum, o yuzden drugstore as olayina sicak bakiyorum. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
(16/02/2015, Saat: 15:56)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin @Mehmet Kiraz komsularim, girince alisiyosunuz diyim cesaret konusunda. Kesiklerden korkmadigim icin sanirim bana urkutucu gelmiyor ustura. Aklima kubrick filmi geldi, How I Stopped Worrying and Started the Love the Ustura. Big Grin

Sihhatler olsun komsum, bir brut sever olarak pinaud'u da fazlasiyla merak ediyorum. Zaten old men scent kokusuna cok katilmiyorum, o yuzden drugstore as olayina sicak bakiyorum. Smile

How I Stopped Worrying and Started the Love the Ustura'ya +1 Big Grin Big Grin. Artık İstanbul'a gelirsen cihankeskin komşumla birlikte ustura olayını değerlendiririz yazın, öncesinde almak istediğim aletler var ona göre tabiki Big Grin Big Grin Cool Big Grin. Pinaud'yu yaz'ın alacağım artık, kalıcı olduğundan falan bahsediliyor, çok merak ediyorum. Ben de tabac ve oldspicedan itibaren hep manly koku olayını çok beğenmişimdir. Hatta çoğu zaman Jean Paul Gaultier ve ya Pull and Bear Buddy kullanmak yerine basmışımdır old spice'ı tabac'ı. Tabac aftershavei pek tıraş sonrası düşünmemek lazım, parfüm o aslında Smile
(16/02/2015, Saat: 15:56)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin @Mehmet Kiraz komsularim, girince alisiyosunuz diyim cesaret konusunda. Kesiklerden korkmadigim icin sanirim bana urkutucu gelmiyor ustura. Aklima kubrick filmi geldi, How I Stopped Worrying and Started the Love the Ustura. Big Grin

Komşum o filmin sonunda ama nükleer savaş çıkıyordu bütün dünya yerle bir oluyordu hatırlarsan Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/02/2015, Saat: 16:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum o filmin sonunda ama nükleer savaş çıkıyordu bütün dünya yerle bir oluyordu hatırlarsan Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin
Ama guzel ornek nukleer savas cikmamasi icin, icerigini gercekten begendigim bir film. Smile Saka bir yana gercekten anliyorum kesikten cekinseydim ben de mesafeli dururdum usturaya. Hele is yasaminda daha sikintili olacagini tahmin ediyorum. Ancak pratik yaptikca kesikler azaliyor, cambazlik yapip sacmalamadikca kesik olmuyor su an bende mesela.

@Mehmet Kiraz komsum ben zaten Istanbul'dayim genellikle, tatile Izmir'e gidiyorum. Yazin yapariz bir organizasyon Smile

(16/02/2015, Saat: 00:39)ozgun41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: smurf
small men under red flag Wink)

fondaki rubailerde guzelmis
hayyam candir
semerkant ve alamut kalesi ni de okuyun cok keyifli kitaplardir.

Alamut kalesini okuyayım ustad bı o kaldı zaten Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
2w4bevk.jpg
Thiers İssard Le Dandy
horsehide cordovan strop
FS silvertip fırça
cella sabun
osma alumblock
tabac after shave balsam

mis gibi acıbadem kokulu güzel bir traşSmile
6zy1w5.jpg

Yarinin trasi, sabah ola hayrola Smile Bastan asagi metalik oluyor takim bu sefer Blush

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,340 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,507 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,276 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,593 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,658 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,922 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,426 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: