Günün Tıraşı (SOTD)
(16/02/2015, Saat: 03:18)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1cd4075de0e0620869887b3832bb1ebd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

sıhhatler olsun Aleksey komşum, bir sonraki tıraşta artık speick görürmüyüz ?, cihankeskin komşumdan sonra bir tıraş feedback'i de senden alsaydık Smile
Sevgililer günü jesti bu penhaligons, fotoğraf için arkaplan da hanımefendiden. Smile

Standard Razors + SharpEdge ve Ern ustura sağolsun tıraşlar o kadar yakın oluyor ki tıraş olma aralığım arttı valla. Çok rotasyona gidemiyorum o yüzden. Big Grin
n7l6KBp.jpg?1

Tıraş Aleti: Gillette Slim Twist RXWCyt3.gif?2
Jilet: Rapira Swedish Supersteel (4) dCDxANB.gif?2
Fırça: Isana Men Pure Badger 7itZ0M5.gif?1
Krem: Dalan Cool H42TeBs.gif?2
AS: Barbasol Pacific Rush RXWCyt3.gif?2

Dalan Cool'un kokusu gerçekten çok cool. After shave'ini üretseler hemen satın alırdım.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
Bu günün tıraşı uzun uzun rahat rahat 2 günlük sakala yapılan en keyifli tıraşlarımdan birisiydi. Perma-Sharp Futur'da çok güzel sonuç verdi. Futur'u keskin jiletlerle de eşleştirmeye alışıyorum sanırım. Boyun bölgesinde bir iki ufak kesik oldu onu da Avene Cicalfate kremle hallettim. 2-3 saate izi bile kalmadı.

2l8evch.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bende fotoğraf koyamadım ama ilk kez tahriş olmadan tıraş oldum. Lord üstadın 3 perde ve sonunda şap ile rötuş tekniğini sevdim.

1. Muhle r89
2. Nacet Jilet
3.Cella Sabun
4. Tipsoft Porsuk Fırça
5. Speick Balm
6. Zaza Şap
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
  • Proraso pre-post 'Eucalyptus&Menthol'
  • Mike's Natural 'Orange/Cedarwood/Black Pepper'
  • Tipsoft finest
  • George Butler 'Keen'
  • Kiehl's balm
  • Watsons AS 'Forest Fresh'
2s6322g.jpg
Herkese iyi haftalar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(16/02/2015, Saat: 03:42)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sevgililer günü jesti bu penhaligons, fotoğraf için arkaplan da hanımefendiden. Smile

Standard Razors + SharpEdge ve Ern ustura sağolsun tıraşlar o kadar yakın oluyor ki tıraş olma aralığım arttı valla. Çok rotasyona gidemiyorum o yüzden. Big Grin

Penhaligons ahşap kase bendede olsaydı ya da 3T kremlerden bir tanesi ben de rotasyona gitmek istemezdim açıkcası Big Grin Big Grin Wink Usturadan ben korkuyorum Aleksey komşum ama ne yalan söyleyeyim asymptote üstad ve chinaski komşumdan çok özendim fakat daha double edge'e yeni alışıyorum, ilerde belki usturaya geçebilirim çünkü yakın, sinekkaydı tıraşı seviyorum Smile
(16/02/2015, Saat: 12:38)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Penhaligons ahşap kase bendede olsaydı ya da 3T kremlerden bir tanesi ben de rotasyona gitmek istemezdim açıkcası Big Grin Big Grin Wink Usturadan ben korkuyorum Aleksey komşum ama ne yalan söyleyeyim asymptote üstad ve chinaski komşumdan çok özendim fakat daha double edge'e yeni alışıyorum, ilerde belki usturaya geçebilirim çünkü yakın, sinekkaydı tıraşı seviyorum Smile

Benim BB Revenge jiletli usturayla bakışıyoruz her gün ama daha cesaret edemedim ben tıraş olmaya.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(16/02/2015, Saat: 10:58)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu günün tıraşı uzun uzun rahat rahat 2 günlük sakala yapılan en keyifli tıraşlarımdan birisiydi. Perma-Sharp Futur'da çok güzel sonuç verdi. Futur'u keskin jiletlerle de eşleştirmeye alışıyorum sanırım. Boyun bölgesinde bir iki ufak kesik oldu onu da Avene Cicalfate kremle hallettim. 2-3 saate izi bile kalmadı.

2l8evch.jpg

cihankeskin komşum sıhhatler olsun, permasharp'ı ilk başladığımda kullanıyordum son çenemdeki kesikten sonra jiletimi değiştirdim personna platinum kullanıyorum, memnunum çok yoğun sakallı biri olmadığımdan iyi sonuç verdi. Malumundur nickshaves de personna lab blue ve Paul H Filmsdeki adamda Personna platinum kullanıyordu. Güzel, konforlu bir jilet takılma yapmıyor hiç, sevdim Smile
mmoc+ptfe (6)
fs silvertip
tabac
old spice classic as

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,770 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,453 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,207 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,380 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,570 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,814 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,265 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: