Tabac ve Palmolive tıraş kremi
(09/12/2014, Saat: 12:35)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Malesef bu ürünler pek markette bulunmuyor. Migros'ta bazen bir şeyler daha oluyor ama Eminönüne gitmek lazım bunlar için Smile

cihankeskin komşum ben şansıma Lefkoşa'daki Metropol Süpermarket'den buldum. Özellikle Speick'ı bulmam çok çok iyi oldu. Mavi kutulu değil hassas cilt için olandan. İki tane kalmıştı Speick'den yarın son kalanı almaya gideceğim herhalde.
(10/12/2014, Saat: 04:40)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: cihankeskin komşum ben şansıma Lefkoşa'daki Metropol Süpermarket'den buldum. Özellikle Speick'ı bulmam çok çok iyi oldu. Mavi kutulu değil hassas cilt için olandan. İki tane kalmıştı Speick'den yarın son kalanı almaya gideceğim herhalde.

Komşum resim isteriz. Fazla varsa bana da al hatta Smile
Aftershave'lere de bakmayı unutma. Aklıma geldi, yolun düşerse Erülkü'de de vardı bir şeyler.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(10/12/2014, Saat: 10:11)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum resim isteriz. Fazla varsa bana da al hatta Smile
Aftershave'lere de bakmayı unutma. Aklıma geldi, yolun düşerse Erülkü'de de vardı bir şeyler.

Öğlene doğru atarım Smile Metropol'e bekleriz tatilde gelirseniz cihankeskin üstadım Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin. Erülkü'de diğer marketlerden değişik ne var ki ? Nivea falansa hiç gitmem oraya, Lefkoşa'nın dışında zaten Big Grin Big Grin Yalnız garip bir şekilde Palmolive'in Palm yağlı tıraş kreminin özelliğimidir, bu watsonsda 10 tlye satılan wilkinson sword siyah saplı fırçayı bayağı yumuşattı, iyide oldu Big Grin Not : Ciddi anlamda iyi bir fırçaya ihtiyacım var Şubatta ilk iş onu halledeceğim Smile
(11/12/2014, Saat: 09:18)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öğlene doğru atarım Smile Metropol'e bekleriz tatilde gelirseniz cihankeskin üstadım Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin. Erülkü'de diğer marketlerden değişik ne var ki ? Nivea falansa hiç gitmem oraya, Lefkoşa'nın dışında zaten Big Grin Big Grin Yalnız garip bir şekilde Palmolive'in Palm yağlı tıraş kreminin özelliğimidir, bu watsonsda 10 tlye satılan wilkinson sword siyah saplı fırçayı bayağı yumuşattı, iyide oldu Big Grin Not : Ciddi anlamda iyi bir fırçaya ihtiyacım var Şubatta ilk iş onu halledeceğim Smile

Alıp gönderelim sana komşum. Rum tarafında da sor soruştur. Belki Omega fırça bulursun o tarafta. Erülkü de ne var çok emin değilim yolunun üstüne düşerse sadece bir gir bak.
İş güçten ben pek gelemiyorum. Zaten bütün yaz askerde Gülseren kampındaydım. Yetti bana bir süreliğine. İşler denk gelse geleceğim.
(11/12/2014, Saat: 10:52)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alıp gönderelim sana komşum. Rum tarafında da sor soruştur. Belki Omega fırça bulursun o tarafta. Erülkü de ne var çok emin değilim yolunun üstüne düşerse sadece bir gir bak.
İş güçten ben pek gelemiyorum. Zaten bütün yaz askerde Gülseren kampındaydım. Yetti bana bir süreliğine. İşler denk gelse geleceğim.

ilginiz için teşekkür ederim komşum bir ara özel'den kontağa geçeriz onunla ilgili. Rum tarafına bu aralar gidemiyorum, zira master'ın son dönemindeyim mezun olacağım ve 1 projem + ıkı ayrı dersden sunumum ve odevım var bu aralar öğrenciyiz Big Grin Big Grin Big Grin. Ha bu arada Metropol'e tekrardan uğradım, bir tane sadece Wilkinson Sword'un hassas ciltler için olan kremi vardı (beyaz kutu) diğerleri standart palmolive, arko'nun türleri ve iki tane speick gördüm. direk en arkaya sakladım speickleri gelecek haftabaşı onlarıda alıp direk zula Big Grin Big Grin Big Grin. Hatırlatmayın orayı, daha askerliğimi yapmadım gideceğimi hatırladıkça kötü oluyorum Undecided, fakat gideceğiz başka çaresi yok . Meslek nedir sizin komşum, bana soracak olursanız cevabım profesyonel öğrencidir Big GrinBig Grin

İstanbula geldiğimde direk fırça, merak ettiğim krem olarak proraso ve musgo real sabun olarakda tabac'a girişeceğim herhalde. Ama hepsinin öncesinde bir tanesinden kaliteli Tıraş Aleti Tıraş aleti iyisinden birkaç paket jilet Jilet ve Fırça Fırça (büyük ihtimalle porsuk olacak)
(11/12/2014, Saat: 15:52)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilginiz için teşekkür ederim komşum bir ara özel'den kontağa geçeriz onunla ilgili. Rum tarafına bu aralar gidemiyorum, zira master'ın son dönemindeyim mezun olacağım ve 1 projem + ıkı ayrı dersden sunumum ve odevım var bu aralar öğrenciyiz Big Grin Big Grin Big Grin. Ha bu arada Metropol'e tekrardan uğradım, bir tane sadece Wilkinson Sword'un hassas ciltler için olan kremi vardı (beyaz kutu) diğerleri standart palmolive, arko'nun türleri ve iki tane speick gördüm. direk en arkaya sakladım speickleri gelecek haftabaşı onlarıda alıp direk zula Big Grin Big Grin Big Grin. Hatırlatmayın orayı, daha askerliğimi yapmadım gideceğimi hatırladıkça kötü oluyorum Undecided, fakat gideceğiz başka çaresi yok . Meslek nedir sizin komşum, bana soracak olursanız cevabım profesyonel öğrencidir Big GrinBig Grin

İstanbula geldiğimde direk fırça, merak ettiğim krem olarak proraso ve musgo real sabun olarakda tabac'a girişeceğim herhalde. Ama hepsinin öncesinde bir tanesinden kaliteli Tıraş Aleti Tıraş aleti iyisinden birkaç paket jilet Jilet ve Fırça Fırça (büyük ihtimalle porsuk olacak)

Komşum geldiğinizde haberim olsun görüşürüz belki. Ben İş Geliştirme uzmanıyım. Öğrencilik biteli 4 sen oldu Smile
(11/12/2014, Saat: 16:09)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum geldiğinizde haberim olsun görüşürüz belki. Ben İş Geliştirme uzmanıyım. Öğrencilik biteli 4 sen oldu Smile

Geldiğimde İstanbul'a özelden mesaj yazarım mutlaka, olmadı İmpa Ticaret buluşması yaparız öyle olur. Benim 6 sene üniversite (2006 girişliyim 2 sene uzadı lisansta 2010 mezunu olmam gerekirken 2012 haziran'da mezun oldum) + 2.5 senede master bayağı okuyormuşum ben Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Kesin profesyonel öğrenciyim ben kesin Big Grin Fotoğraf yükleyeceğim ama wifi'ımdaki sorundan dolayı error veriyor yükleyici Undecided
Palmolive Stick sabun ve tıraş kreminin üretimi Eylül 2014 itibari ile durdurulmuştur arkadaşlar. Merak edenle ve sevenler bu kalan son stokları değerlendirsinler.
(21/01/2015, Saat: 21:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Palmolive Stick sabun ve tıraş kreminin üretimi Eylül 2014 itibari ile durdurulmuştur arkadaşlar. Merak edenle ve sevenler bu kalan son stokları değerlendirsinler.

zulaya en az 10 tane atarım ben fiyatı 3.90 tl burada Big Grin Big Grin Big Grin yalnız kırmızı değil kutu yeşildir sana yolladığımdan
(10/02/2015, Saat: 06:23)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zulaya en az 10 tane atarım ben fiyatı 3.90 tl burada Big Grin Big Grin Big Grin yalnız kırmızı değil kutu yeşildir sana yolladığımdan

Ben sevmem o kadar Palmolive'i. Seneler önce denemiştim. Uymadı bana.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tabac Tıraş Kremi erdsde 33 16,201 09/04/2024, Saat: 16:24
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Kremleri BigHillMe 530 557,188 09/05/2023, Saat: 08:06
Son Yorum: thatwickerhat
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,669 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby tıraş kremleri BigHillMe 156 150,370 23/04/2023, Saat: 02:14
Son Yorum: BAYsubjeckt
  The Merchant of Venice tıraş kremi alfa 0 1,053 25/02/2023, Saat: 20:42