OSS-MAN ARTISTRY PREMIUM SHAVE SOAP
(04/03/2020, Saat: 15:02)Creator Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum ben tıraş merakıyla değişik bir sabun ararken kötü bir sabun satın aldım. Bunun sonucunda o firmaya kızdım ve kendim tıraş sabunu yapmaya karar verdim. Kasım 2018 de oldu bu olay. Ancak ben kimyager değilim. Yeni bir ürün niyetim şu anda yok. Ben en iyi sabunu yapmaya çalıştım. Enerjimi başka bir şeye bölmek istemem. Zaten evde birden çok ürün üretmekte pek mümkün olmaz sanırım. Teşekkür ederim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkür ettim. elnize emeğinize sağlık en kısa zamanda bende denemek istiyorum.
Osman Bey, Avrupa’da tıraş kozmetikleri üzerine dükkanları gezdiğim zaman el yapımı sabunların özel ilgi gördüğünü fark ettim.

Pek çok manuel sabun üreticisi sizin gibi evinde eşiyle sabun üretiyor ve sevkiyatları merakla bekleniyor. İnşallah sizde ilerleterek devam eder ve Dünya’ya ihraç yaparsınız.

Saygılarımla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(04/03/2020, Saat: 15:23)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman Bey, Avrupa’da tıraş kozmetikleri üzerine dükkanları gezdiğim zaman el yapımı sabunların özel ilgi gördüğünü fark ettim.

Pek çok manuel sabun üreticisi sizin gibi evinde eşiyle sabun üretiyor ve sevkiyatları merakla bekleniyor. İnşallah sizde ilerleterek devam eder ve Dünya’ya ihraç yaparsınız.

Saygılarımla.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim dostum.

osman bey yazmayı unutttum. ürünle ilgili sosyal medya hesabınız varmı. instagram hesabınız varsa belirtirseniz. paylaşımşarımızda etiketlesek yurtdışı kullanıcılarda haberdar olsa sabununuzdan
(04/03/2020, Saat: 15:40)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: osman bey yazmayı unutttum. ürünle ilgili sosyal medya hesabınız varmı. instagram hesabınız varsa belirtirseniz. paylaşımşarımızda etiketlesek yurtdışı kullanıcılarda haberdar olsa sabununuzdan
Dostum sabununuzu geltirde tanıtıyorum. Berberbey de sağolsun tanıtım videosu çekiyor. Yurtdışı için henüz bir çabam yok. Hatta yurt dışı talebi oldu ancak bunun için yurtdışı satış yapan bir site olması gerekiyor. Tabi bir çok site içinde firma olmanız gerekiyor. Şimdilik sadece yurt içi satış yapabiliyorum. Ancak zaman ne gösterir bilinmez. Vakti geldiğinde belki o da olacaktır.

Kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim, arko ya göre mesela eksileri artıları nelerdir? Üretici arkadaşında aramızda bulunmasını göz önünde bulundurarak , dürüst yorumlarınızı bekliyoruz
Osman bey çok şık , ve içerik olarak zengin bir ürün olmuş, yapmış olduğunuz emekler için tşkler.
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura
(04/03/2020, Saat: 17:38)ATEGO06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Osman bey çok şık , ve içerik olarak zengin bir ürün olmuş, yapmış olduğunuz emekler için tşkler.
Teşekkürler dostum. İyi günlerde kullanın inşallah.

(04/03/2020, Saat: 17:13)umok Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim, arko ya göre mesela eksileri artıları nelerdir?  Üretici arkadaşında aramızda bulunmasını göz önünde bulundurarak  , dürüst yorumlarınızı bekliyoruz

arkoyla kıyaslarsak bence 10 gömlek üstün. üst segment benzer içerikteki sabunlarla kıyaslamak daha doğru bence. denediğim sabunlar içinde çoğundan kesin iyi, üst segmentlerden de geri kalır tarafı yok, hatta fiyat performans olarak tercih edilebilir diye düşünüyorum. bu arada ben v2.1 sandal sabunu kullandım sadeceSmile
(04/03/2020, Saat: 18:26)00serkan4300 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkoyla kıyaslarsak bence 10 gömlek üstün. üst segment benzer içerikteki sabunlarla kıyaslamak daha doğru bence. denediğim sabunlar içinde çoğundan kesin iyi, üst segmentlerden de geri kalır tarafı yok, hatta fiyat performans olarak tercih edilebilir diye düşünüyorum. bu arada ben v2.1 sandal sabunu kullandım sadeceSmile

+1000

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  OSS-MAN ARTISTRY VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 77 33,640 01/10/2021, Saat: 10:03
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN FLEURON PREMIUM SHAVE SOAP Creator 70 36,281 19/07/2021, Saat: 02:11
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN REGARD PREMIUM SHAVE SOAP Creator 47 19,620 18/06/2021, Saat: 00:10
Son Yorum: Tıraşolog
  OSS-MAN EMERAUDE VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 58 30,304 22/04/2021, Saat: 22:20
  Lea classic wooden bowl shaving soap Gkn17 18 16,632 29/03/2021, Saat: 00:57
Son Yorum: marv
Wink Wholly Kaw - Post Shave Kralı dikdik_s 58 29,139 23/10/2020, Saat: 01:10
Son Yorum: gidakontrol
  Derby Premium Sabun V4Vamık 8 3,491 13/10/2020, Saat: 20:57
Son Yorum: marv
  Osma Shaving Soap bossyje 20 25,107 18/06/2020, Saat: 23:52
Son Yorum: dikdik_s
  OSS-MAN FLEURON VEGETABLE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 59 24,839 28/05/2020, Saat: 19:26
Son Yorum: İsmetaltan
  OSS-MAN EMERAUDE PREMIUM SHAVE SOAP Creator 14 8,354 28/05/2020, Saat: 09:32

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: