Astra Superior Platinum (Yeşil)
3. Tıraşı da denedim sırf meraktan kac tıraş çıkaracak diye. 3. Tıraş konforsuz ve kolonyayi surdukten sonra bol yanmali oldu. Ömrü max 2 tıraş.
Komşular selam, geçenlerde yeşil astra jilet almıştım. Alırken dikkat etmemişim de, kutusunun üzerinde yazım hatası olacak şekilde Çift Traflı Jilet yazıyor. Acaba sahte olma ihtimali var mı Traflı yazmasından ötürü?
So far so good..
(03/08/2019, Saat: 12:46)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşular selam, geçenlerde yeşil astra jilet almıştım. Alırken dikkat etmemişim de, kutusunun üzerinde yazım hatası olacak şekilde Çift Traflı Jilet yazıyor. Acaba sahte olma ihtimali var mı Traflı yazmasından ötürü?

Vallahi ben Yesil Astra'nin sahtesiyle karsilastim, sağ yanagimdaki sakallarin hepsi cimbizla cekiliyormus gibi oldu. Razorus.com'dan Noyan Bey'e konusurken o da aynisini belirtti: sahtesi cok fazla, ama orjinali cok iyidir, cok seversiniz dedi. Bende bir dahaki siparisimde Astra Yesil alacagim ama razorus veya impa'dan. Kisacasi, sahte olma ihtimali var komsum
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ürün sahte değil komşum, basım hatası kaynaklı. Rusların Türkçe aksanı yazıyada yansımış Smile

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...9#pid17029
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(03/08/2019, Saat: 13:15)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün sahte değil komşum, basım hatası kaynaklı. Rusların Türkçe aksanı yazıyada yansımış Smile

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...9#pid17029

Astra yeşil'i 3 yıldır kullanıyorum. Dikkatimden kaçmış yazım hatasının olduğunu yeni öğrenmiş oldum Smile
R89 ile kullandım fena değil ama zorda kalmadıkça kullanmam sanırım. Konfor açısından rapiralardan geride.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Keskinlik ve konfor olarak gayet güzel... tek olumsuz tarafı bir arkadaşımız yorumlarda bahsetmiş sakallar diken gibi çıkıyor... ilk gün temiz güzel bir tıraşla dolaşıyorum ertesi sabah boğazımda batık sakallarla uyanıyorum. Tek olumsuz yönü bu ancak çok ciddi bir olumsuzluk benim açımdan.
Sert sakallara sahibim. Ben bu jileti jagger ed86 ile kullanıyorum, elimde de iki kutu var. Açıkçası ikinci perdeden sonra üçüncü, üçüncüden sonra dördüncü perdeyi istiyor gibi davranıyor bana, yani kesmiyor. Tahriş hissi az, tıraş sırasında ve sonrasında rahatsızlık yaratmıyor. Buna rağmen keskinlik olarak beni mutlu edemiyor.
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(20/08/2019, Saat: 09:11)onur7 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sert sakallara sahibim. Ben bu jileti jagger ed86 ile kullanıyorum, elimde de iki kutu var. Açıkçası ikinci perdeden sonra üçüncü, üçüncüden sonra dördüncü perdeyi istiyor gibi davranıyor bana, yani kesmiyor. Tahriş hissi az, tıraş sırasında ve sonrasında rahatsızlık yaratmıyor. Buna rağmen keskinlik olarak beni mutlu edemiyor.

komşum perdeler arası hangi teknikle kesiyorsunuz. düz çapraz ters uygulamanız oluyor mu?
(20/08/2019, Saat: 09:25)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum perdeler arası hangi teknikle kesiyorsunuz. düz çapraz ters uygulamanız oluyor mu?

Selamlar
Genelde tersten almamaya özen gösteriyorum sakallarımı. İkinci perdede çene ve boyunda çapraz, yanaklara gene düz geçiyorum.
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Treet Platinum Wilkinson 91 108,708 01/06/2024, Saat: 16:20
Son Yorum: Johny White
  Gillette platinum esevetnov 88 63,694 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 192,826 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 264,894 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 45,561 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 30,704 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,873 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 561,185 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Abat Platinum Jilet TA1OZH 4 3,856 29/08/2022, Saat: 12:11
Son Yorum: abdussamedy
  Asco Platinum sfenks 16 9,627 05/06/2022, Saat: 12:20
Son Yorum: greenbottleblu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: