internet sitesi
merhaba dostlar,
kişisel web sayfam hizmete girmiştir, bir bakıp yorumlarınız esirgemezseniz müteşekkir olurum.

http://www.goksinalural.com

selamlar.
(08/06/2012, Saat: 23:59)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba dostlar,
kişisel web sayfam hizmete girmiştir, bir bakıp yorumlarınız esirgemezseniz müteşekkir olurum.

selamlar.

Çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

Giriş sayfasındaki Lubitel 2'den bir zamanlar biz de de vardı, hey gidi günler.
IOS calistirmadi flashsiz olsaydi iyiydi ama guzel bir template Smile

Portfolyo demissiniz bu isi profesyonel olarak yapma niyetiniz var sanirim oyleyse hotmail uzantili bir mail adresi yerine hosting firmanizin boyle bir imkani varsa bunu kullanin daha hos olur Smile

iosta puffin kullandim cok yavas bir program duzgun dolanamadim ama site guzel fotograflar ise tam gorebildigimde yazarim Smile ama gorduklerim arasinda dis mekanlari ic mekanlardan daha basarili buldum

Basarilar dilerim hayirli olsun
(08/06/2012, Saat: 23:59)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba dostlar,

selamlar.

selam,harika web konsepti ve fotolor fevkalade.mimari kısma bayıldım,başarılar
saygılar
teşekkür ederim ikinize de, öyle bir adres almıştım henüz yeni daha düzenlemeleri yapamadım eklerim onu da. ayrıntılı yorum için de bekliyorum Smile
selamlar.
logonuz nefis jiletlerinden sanırım Smile
gözümden kaçmadı

güzel görünüyor fakat flashdan nekadar kaçılırsa okadar faydalı olur kanımca

ios cihazla denedim haberim olmadan (ipad)
haliyle flash acamadı

androıdle denedım kıvrandı piksel piksel açıldı

portofolyonuzu incelemek isteyen bir müsterinin başına bunlar gelirse (ki gelecek)

daha işin başından vazgecebilir Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ios ta denemedim evet Blush macos açınca o da açar diye düşünmüştüm. siteyi aynen flash olmadan yapabilirsem yaparım, yok yapamaz isem bir mobil sürüm gözükebilir bu durumda.

bu arada logo o evet, ancak telif talebinde bulunmayacaklarını düşünüyorum, adı bile kalmamış jiletin Smile
siteniz hayırlı olsun,
çok beğendim fotoğraflarınızı, emeğinize sağlık
nefis jiletlerinin logosu konusunda McOrco'ya katılıyorum, bi de sabunlar tanıdık geldi, sanki TheSabun ürünü gibi geldiler bana, ama satıcı sitesinin sizin kadar güzel gösterebileceğinden emin değilim,
elinize sağlık
memleket kurtulana kadar siyah
teşekkür ederim Blush

olmaz mı diyorsunuz? telif hakkı yok şu anda zannediyorum logo üzerinde. the sabun' un kendisine de e-posta yolu ile yollamıştım fotoğrafı imzasız olarak, dilerse kullanabilir Smile kendi sitelerindeki çekim kötüydü haklısınız, ben de o yüzden kendime çekmek istemiştim sabunu kullanmadan Smile
(09/06/2012, Saat: 01:13)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim Blush

olmaz mı diyorsunuz? telif hakkı yok şu anda zannediyorum logo üzerinde. the sabun' un kendisine de e-posta yolu ile yollamıştım fotoğrafı imzasız olarak, dilerse kullanabilir Smile kendi sitelerindeki çekim kötüydü haklısınız, ben de o yüzden kendime çekmek istemiştim sabunu kullanmadan Smile

sabun muhteşemdide
çekimin kalitesi kusur kaldı hocam sizde Blush
Big Grin ehehe
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnternet Hizmeti tipsol 19 18,299 08/07/2022, Saat: 13:27
Son Yorum: mixfruit
  Anti virüs / Internet Security / Firewall ckeskin 59 49,772 17/03/2021, Saat: 22:42
Son Yorum: BigHillMe
  İnternet Anasayfanız düzeni Delidumrul 1 4,122 22/08/2020, Saat: 22:21
Son Yorum: trooper_gs
  Türkiye ye İnterneti Sevdiren 17 Unutulmaz Forum Sitesi mustbe 4 3,365 15/10/2019, Saat: 14:31
Son Yorum: onurcakmak
  GSM Firmaları, İnternet Sağlayıcıları, Kargo Şirketleri m y r 10 11,553 26/03/2019, Saat: 23:32
Son Yorum: Soner
  İnternet bağlantısı hamdib 2 3,909 03/03/2016, Saat: 22:54
Son Yorum: hamdib
  Internet alisverisinteki guvenlik aciginin boyutu chevalier 21 16,355 27/01/2016, Saat: 19:41
Son Yorum: rating
  Iphone internet kotası acil linguist 4 5,678 05/06/2015, Saat: 16:44
Son Yorum: linguist
  elektrik kesintisi sonrasi internet merg 5 6,073 02/04/2015, Saat: 09:43
Son Yorum: ckeskin
  İnternet Tarayıcısı Tavsiyesi ohtararan 22 28,050 22/01/2014, Saat: 19:48
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: