Akvaryum Sevdası
Sımdi avm pet shop geziyorum fiyat bakiyorum komşular
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Komşum en az bi 25-30 litrelik al gözünü sevem Smile filtrede kaliteli bir şelale filtre iş görür beta için. Hatta bugün hiçbir şey almayın sadece fiyat sorun farklı dükkânlarada girin.
(23/12/2017, Saat: 20:15)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sımdi avm pet shop geziyorum fiyat bakiyorum komşular

Komşum nerde yaşadığınızı bilmiyorum ama avm petshoplarında akvaryum ürünleri çok pahalı bilginiz olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hazır konusu varken ben de değerli yardımlarınızı rica ediyorum .
Komşular bizim bir adet Japon balığımız var maalesef fanus içinde . Hazır sistem almam yeterli mi ? Hazır sistemli olanları neden tavsiye etmiyorsunuz ekipmanı mı yeterli değil ?
Yada nasıl bir set olmalı . Yanına başka balık almayı düşünmüyorum .
Cevaplarınız için Şimdiden teşekkür ederim .
@Nani Kuş üstat hazır sistemler temizliği tam yeterli olmuyor ufak 40/50 litrelik bir akvaryum ve güzel bir iç filtre eheim , fluval ayrıca tetratec hava motoru ki çok sessizdir son olarak ısıtıcı jbl marka olabilir ısıyı sabitlemek için. Ucuz sayılmaz ama elektrik tüketimi düşük ürünlerdir.
Not: ince kum japon balığında tercihimdir sürekli kumu eşeledikleri için tıkanmalarına da engel olur ayrıca dışkıları kum üzerinde kalır ve iç filtre temizliği daha iyi yapar.

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN komşum teşekkür ederim .

Akvaryum 50 litrelik
Eheim hangi model iç flitresini almalıyım
Fluval nedir
Tetratec hangi hava moturu almalıyım
Bana bunlarla ilğili linkler verirseniz çok makbule geçer .
Lamba vs almama gerek Yok mu .
(24/12/2017, Saat: 18:52)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @DeaKeN komşum teşekkür ederim .

Akvaryum 50 litrelik
Eheim hangi model iç flitresini almalıyım
Fluval nedir
Tetratec hangi hava moturu almalıyım
Bana bunlarla ilğili linkler verirseniz çok makbule geçer .
Lamba vs almama gerek Yok mu .

Komşum  önereceğim siteye 2012 yılından beri üyeyim (220 litrelik tatlı su bitkili balık akvaryumum var) TR deki en kapsamlı, konuyla bilimsel düzeyde ilgilenen Dr.ve akademisyenlerinde aralarında olduğu kaliteli bir platform oraya üye olarak istediğin bütün bilgileri bulabilirsin... yaşadığın ilin su özelliklerine göre ekipman tavsiyesinden tut ilk kurulumda nelere dikkat edeceğinize kadar birçok bilgiye deneye yanıla değil denemiş ve tecrübe etmiş insanların paylaşımlarıyla ulaşabilirisin ..i ama en öenmlisi epeyce bir sabır çünkü tatlı su hayvanları çok narindir...ama sonunda alışılmış rutinin  kazandırdıklarını hissettikçe değdiğini anlayacaksın.
https://www.akvaryum.com/
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
Abi hazır alacağın akvaryumun lamba sistemi zaten vardır yada alacağınız kişi onu size halleder. İç filtre https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayv...-321834428 ayrıva aynı marka 2008 modeli de olabilir , Fluval de gene akvaryum filtrasyonu sağlayan bir firmadır ama biraz daha pahalıdır. Hava motoru olarak https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayv...-319326206 tetratec aps 100 eğer akvaryumunuzu daha sonralarda büyütmeyecek iseniz yeter tek çıkışlıdır. Ama büyütme düşünceniz varsa çift çıkışlı aps300 bakarsınız. Vermiş olduğum linkler sadece örnektir diğer alışveriş sitelerine de araştırma yaparsın abi.

Nazım Hikmet
@neoromancer ağabey @DeaKeN komşum değerli bilğileriniz için teşekkür ederim .
d9668a3126e08d542e5ae31dcfa27b93.jpg

7 ay önce ki son hali buydu yaklaşık 7 senelik akvaryumumukomple hediye etmiştim.

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çakmak Sevdası dikdik_s 44 18,387 26/02/2021, Saat: 12:35
Son Yorum: rocnel
  Fener Sevdası ve Fenix Fenerleri dikdik_s 15 8,763 11/06/2020, Saat: 14:36
Son Yorum: dikdik_s
  ODUNCU GÖMLEK SEVDASI martin 32 41,097 17/08/2013, Saat: 08:59
Son Yorum: erencer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: