Crabtree & Evelyn
(17/02/2020, Saat: 22:26)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun köpürmüyor olan köpük de tıraş başlamadan sönüyor diye bunu arkoyla karıştırmaya karar verdim. Amacım köpüren , besleyici ve iyi bir tıraş sonrası hissiyatı olan bir sabun elde etmekti. Çok sert bir sabun benmari yöntemiyle yumuşatıp rondoya arkoyla beraber atıp uzun uğraşlar sonucu 2 sabunu birleştirdim. Ve bugünkü tıraşımda kullandım. Köpürmeyen ve tıraş sonrası cildi kurutan bir sabun elde ettim. Açıkçası bunu hiç beklemiyordum. Undecided
Smile) forumda benzer hikayelerin sonu hep mutlu oluyor artık ümidi kesmenin zamanı gelmiş komşum sabundan, veğitim zaiatı deyip geçmek iyisi sankiSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/02/2020, Saat: 22:30)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile) forumda benzer hikayelerin sonu hep mutlu oluyor artık ümidi kesmenin zamanı gelmiş komşum sabundan, veğitim zaiatı deyip geçmek iyisi sankiSmile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümidi kestim zaten komşum. Aslında satışa koycaktım ürünü de açıkçası kimsenin günahına girmek istemedim. Bu saatten sonra sabun karıştırma olayına da girmem zaten yakında mdc'lerime kavuşcam inşallah. Big Grin
(17/02/2020, Saat: 22:26)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun köpürmüyor olan köpük de tıraş başlamadan sönüyor diye bunu arkoyla karıştırmaya karar verdim. Amacım köpüren , besleyici ve iyi bir tıraş sonrası hissiyatı olan bir sabun elde etmekti. Çok sert bir sabun benmari yöntemiyle yumuşatıp rondoya arkoyla beraber atıp uzun uğraşlar sonucu 2 sabunu birleştirdim. Ve bugünkü tıraşımda kullandım. Köpürmeyen ve tıraş sonrası cildi kurutan bir sabun elde ettim. Açıkçası bunu hiç beklemiyordum. Undecided

komşu kusura bakma sesli gülmeye devam ediyorum. hayaller ve gerçekler
(17/02/2020, Saat: 22:33)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşu kusura bakma sesli gülmeye devam ediyorum. hayaller ve gerçekler

Yok komşum ben de güldüm zaten ne kusuru. Insan nedense yine de hep pozitif bakmaya çalışıyor olaya neden ikisinin de iyi özelliğini alacağını düşündüm karıştırırken bilmem. Ama ikisinin de kötü yanını alacağını da beklemiyordum işin açığı.
Ben kokusunu sevdiğim için sizin yorumunuzdan sonra B&B'ye de bakınmıştım. Orada da sabunun köpürmediğinden bahsedilmiş. Sabunun genel problemi bu galiba. Yazık olmuş.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
(17/02/2020, Saat: 22:36)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok komşum ben de güldüm zaten ne kusuru. Insan nedense yine de hep pozitif bakmaya çalışıyor olaya neden ikisinin de iyi özelliğini alacağını düşündüm karıştırırken bilmem. Ama ikisinin de kötü yanını alacağını da beklemiyordum işin açığı.

rondo’dandır Smile
Arkonun o kaymak kıvamında köpüğünü bile sönümlediyse vardır bir bozukluk o C&E sabunda. Yanlış hatırlamıyorsam üretimi sonlanan bir marka C&E. O yüzden üzülmeye gerek yok. İyi niyetli olduğunuz için ayrıcs teşekkür ederim Alper Bey.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
(17/02/2020, Saat: 22:43)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkonun o kaymak kıvamında köpüğünü bile sönümlediyse vardır bir bozukluk o C&E sabunda. Yanlış hatırlamıyorsam üretimi sonlanan bir marka C&E. O yüzden üzülmeye gerek yok. İyi niyetli olduğunuz için ayrıcs teşekkür ederim Alper Bey.

Zaten bundan çok arkoya acıdım vallahi. Arko en azından tıraş sabunu. Bu saatten sonra arkoya laf eden karşısında beni bulur zaten. Big Grin
(17/02/2020, Saat: 22:26)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sabun köpürmüyor olan köpük de tıraş başlamadan sönüyor diye bunu arkoyla karıştırmaya karar verdim. Amacım köpüren , besleyici ve iyi bir tıraş sonrası hissiyatı olan bir sabun elde etmekti. Çok sert bir sabun benmari yöntemiyle yumuşatıp rondoya arkoyla beraber atıp uzun uğraşlar sonucu 2 sabunu birleştirdim. Ve bugünkü tıraşımda kullandım. Köpürmeyen ve tıraş sonrası cildi kurutan bir sabun elde ettim. Açıkçası bunu hiç beklemiyordum.  Undecided

Komsum güldürdün beni allahta seni güldürsün Smile süper anlatim ama keske karisimda öyle olsaydi .
(17/02/2020, Saat: 22:51)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten bundan çok arkoya acıdım vallahi. Arko en azından tıraş sabunu. Bu saatten sonra arkoya laf eden karşısında beni bulur zaten. Big Grin
Ben de çok övülen ve mantic59 tarafından top 10 listesine konulan Dr Harris Arlington'da yaşamıştım bozuk olma olayını. Sabun, kutu içerisinde ama ambalajlanmadan konulmuş. Köpürme ve köpük kıvamında sorun yok ama koruyuculuk ve kayganlık yoktu. Yani arkodan bir farkını göremedim. Bu arada yeri gelmişken arkoyu eve sokmuyorum uzun zamandır. Rodaja bile kullanmıyorum. Kokusunu severim ama tıraş sabununda aradığım hiçbir şey yok Arko'da.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Crabtree & Evelyn Moroccan Myrrh mrtkmsgl 8 4,765 02/03/2018, Saat: 15:43
Son Yorum: ardanadam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: