Crabtree & Evelyn
518WqxL3wPL._SL500_AA300_.jpg

517V0HgJ1HL._SL500_AA300_.jpg

41q5hPUgPdL._SL500_AA300_.jpg

Şu sıralar en çok merak ettiğim ürünlerin başında C&E sabunları.Sabunlar 9$.
Bu sefer de bi tanıdıkta sabun buldun sandım bi an. Big GrinBig GrinBig Grin
Yok yahu Big Grin

Ya bu adamlar baya iyi ürünler yapıyorlar,normal sabunlarını kremlerini biliyorum.BB'de baktım tıraş sabunları da iyiymiş.

Performans orta üstü olsa yeter kokuları merak ediyorum aslında daha çok.
buradaki fiyat iyi TR gonderi mi de var sanırım

http://comfortzone-og.com/osc/index.php?cPath=23
shipping 4 USD Smile
Arkadaşlar sabunlar harika kokuyor.

Sienna olana resimdekinin aksine "Luxury Sahve Soap" yazmışlar zaten baya baya parfüm gibi kokuyor hayret ettim Smile

Diğer kokularıda bir o kadar beğendim.

Sandalwood ; ferah

Nomad ise daha aromatik bir ferah.

Koku konusunda çok yardımcı olamıyorum kusura bakmayın Big Grin

Daha tıraş olmadım hiçbirisiyle ancak koku ve paketleme bakımından sınıfı geçtiler Smile
bu aralar domuz içermeyen sabun arayışnda olduğumuzdan nazar-ı dikkatimi celbetti. içerik bilgilerine erişemedim, elinizde varsa muhteviyatlarını paylaşmanız mümkün mü? eğer tallowate ihtiva ediyorsa bir e posta ile sorarız ne yağı diye.
selamlar.
(10/09/2012, Saat: 17:17)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu aralar domuz içermeyen sabun arayışnda olduğumuzdan nazar-ı dikkatimi celbetti. içerik bilgilerine erişemedim, elinizde varsa muhteviyatlarını paylaşmanız mümkün mü? eğer tallowate ihtiva ediyorsa bir e posta ile sorarız ne yağı diye.
selamlar.

Hocam 3 paketide inceledim tallowate yok.Birazdan fotoğraf ekleyeceğim sizde bakarsınız.
çok teşekkür ederim, ilk fırsatta almak niyetindeyim.

(10/09/2012, Saat: 17:20)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/09/2012, Saat: 17:17)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu aralar domuz içermeyen sabun arayışnda olduğumuzdan nazar-ı dikkatimi celbetti. içerik bilgilerine erişemedim, elinizde varsa muhteviyatlarını paylaşmanız mümkün mü? eğer tallowate ihtiva ediyorsa bir e posta ile sorarız ne yağı diye.
selamlar.

Hocam 3 paketide inceledim tallowate yok.Birazdan fotoğraf ekleyeceğim sizde bakarsınız.
2jd2g5v.jpg

16c77yt.jpg

r0auwy.jpg

inr8xy.jpg

2i24d9w.jpg

102nfut.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Crabtree & Evelyn Moroccan Myrrh mrtkmsgl 8 4,765 02/03/2018, Saat: 15:43
Son Yorum: ardanadam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: