HER KULVARDA KALİTELİ ÜRÜNLER
(08/01/2013, Saat: 23:53)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel başlık oldu.Paylaşım yapılırsa çok faydalanırız.

Benim şu anda aklıma gelen Dockers'ın ütü gerektirmeyen yıkanınca rengi atmayan pantolonları oldu.D2 straight fit serisinden bendeki.150-160 tl olmalı.Ben en kısa zamanda bir tane daha alacağım,herkese tavsiye ederim.

Süper pantalon 2 rengini aldım inanılmazlar.
yeşil kutu defneli beyaz kutu zeytinyağlı defneli banyo sabunu olarak tavsiye ederim.. 1z7spz.jpg 2zyv414.jpg 2epsj1d.jpg
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(08/01/2013, Saat: 23:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BITTIM-SABUNUM.jpg

olay budur..

Hocam o olay benim saça kolay mı geliyor ne kabul ettiremedim nerelerin sabunlarını kullanmadım ki..

(08/01/2013, Saat: 23:49)yarhasan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugune kadar butun şampuanları denedim gerçekden clear gibi şampuan görmedim clear gerçekden hakkını veren kaliteli bir şampuan benimde kepek problemimi çözmüştü.

Aynen dostum çok başarılı
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(08/01/2013, Saat: 22:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ali taran ve Sinan Çetin daha iyisini yapamazdıBig Grin

İkisini de hiç sevmem ihtilaf Smile
Fakat onlara rakip çıkma gibi bir niyetim yoktu Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(09/01/2013, Saat: 03:22)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/01/2013, Saat: 23:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: BITTIM-SABUNUM.jpg

olay budur..

Budur da ismi cismi nedir?

İçimden bir ses Mehmet Aydın Defneli Zeytinyağı Sabunu diyor ama...

Ben de ondan kullanıyorum, saça da kullanacaktım ama yaramıyor. Bende nasıl bir kafa varsa memnun eden bir şampuan bilmemne bulacam diye canım çıkıyor. Memnun olduğum şampuanı da, atıyorum 6 ay sonra reddediyor yeni bir arayış başlıyor sonra. Şu ada yine o arayış dönemindeyim.

İsmi cinsi yok, yerel sabunları. Ben mesela altınoluktan alıyorum defneli, çitlembikli falan. Ege sahiline tatile gittiğizde doldurun valizleri.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(09/01/2013, Saat: 20:42)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/01/2013, Saat: 12:59)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/01/2013, Saat: 03:22)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/01/2013, Saat: 23:48)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olay budur..

Budur da ismi cismi nedir?

İçimden bir ses Mehmet Aydın Defneli Zeytinyağı Sabunu diyor ama...

Ben de ondan kullanıyorum, saça da kullanacaktım ama yaramıyor. Bende nasıl bir kafa varsa memnun eden bir şampuan bilmemne bulacam diye canım çıkıyor. Memnun olduğum şampuanı da, atıyorum 6 ay sonra reddediyor yeni bir arayış başlıyor sonra. Şu ada yine o arayış dönemindeyim.

İsmi cinsi yok, yerel sabunları. Ben mesela altınoluktan alıyorum defneli, çitlembikli falan. Ege sahiline tatile gittiğizde doldurun valizleri.

Çakma Ege'li olarak sülaleden eksik olmaz. Ev sabunu derler. O sebeple sordumSmile

Bu zeytinyagi sabunlari gercekten cok basarili oluyor.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Kozmetik reyonlarinda satilan sampuanlari kullananlarin saclarini eczanede kontrol ettirmelerini tavsiye ederim.
Kepek olmasa bile sac diplerinde deterjan kalintilari olabiliyor.
18-200 EFS lens kötü,(çamaşır deterjanı ile tıraş olmak gibi bir şey)
5D markIII makine ehh işte,(Cella yada Taylor gurubu gibi bir şey)
5D MarkIII ün ağzında takılı olan , 24-105mm F4 kırmızılı halkalı olan L serisi lens cici,hemde çok cici Smile (Direkt olarak Penhaligon's gurubu)

Nasıl? , benzetmeler ile anlatabildim umarım Tongue
EISA nın foto gurubunda ödül vermediği ürün kalmamış listeyi bir ara inceleyin.Yeni çıkan her ürüne yine bir ödül vermişler .
Amerika satış fiyatı 1800Dolar olan 5DMark II ye biraz özellik olarak upgrade yapıp(fotoğraf kalitesi olarak ne yazıkki downgrade olmuş)sonrada 3500.Dolar fiyat yapıştırmak ile olmuyor ne yazıkki.
Bu söylediklerim okuyucu olarak değil kullanıcı olarak gözlemlerim.Denedim gördüm Smile
Saygılar
(12/02/2013, Saat: 00:01)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 18-200 EFS lens kötü,(çamaşır deterjanı ile tıraş olmak gibi bir şey)
5D markIII makine ehh işte,(Cella yada Taylor gurubu gibi bir şey)
5D MarkIII ün ağzında takılı olan , 24-105mm F4 kırmızılı halkalı olan L serisi lens cici,hemde çok cici Smile (Direkt olarak Penhaligon's gurubu)

Nasıl? , benzetmeler ile anlatabildim umarım Tongue

Hocam, bu kameranin fullframe marketine yonelen dusuk butceli alicilari hedefleyen bir upsell oldugunu iddia edenler var.
Amator/hobi kullanicilar icin D800 ve 6D ile karsilastirinca Fiyat/performans acisindan nasil degerlendiriyorsunuz?
1/8K shutter ve 61 nokta AF nin veya flash sync hizlarindaki farkin aslinda kullanimda pek birsey ifade etmedigi gibi iddialar var sizin fikriniz nedir?
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kaliteli tshirt ve sweatshirt önerisi Lord Sparhawk 34 12,202 10/08/2019, Saat: 11:10
Son Yorum: osaka23
  Kadınlardan Ödün (ç) aldığımız ürünler ve kullanım alanları MetsGo 5 2,998 02/08/2019, Saat: 02:47
Son Yorum: CK89
  Su arko sabundaki adamin kaliteli resmi lazim Rigbie 5 3,485 19/07/2019, Saat: 16:16
Son Yorum: aliyuksel
  Kaliteli Sağlam Küçük Şemsiye Tavsiyesi eggman 54 72,966 08/03/2018, Saat: 15:16
Son Yorum: raptiye
  PTT Yasaklı ürünler theunnamed 31 80,363 15/11/2013, Saat: 09:29
Son Yorum: theunnamed
  Kaliteli mutfak bıçağı ve bileme taşı. geldigitti 9 13,844 24/08/2013, Saat: 16:08
Son Yorum: tipsol
  Çok güzel ürünler var zorba58 6 11,329 20/12/2011, Saat: 01:16
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: