En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s üstad hayırlı olsun güle güle kullanın.
Saygılar.
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın Leather Catcher'ı, arkada ki şise yide çok beğendim Big Grin
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Guzel yorumlar icin cok tesekkurler. Daha guzelleri sizlerin olsun dostlar. Saygilar
(27/09/2016, Saat: 18:35)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sabun muhteşem kokuyor. Gün boyu koklayıp durdum. Umarım performansı da iyidir.

Fırça kendi konuşuyor zaten. Tek söyleyeceğim, iyi ki renk anketini kaybetmişiz. Turkuaz çok iyi olmuş Smile

Teşekkürler @cihankeskin

1409eok.jpg

Güle güle kullanın komşum. Tam Pina Colada kokusu. Performansı da bence başarılı. Muhteşem değil ama başarılı.

Hediyeniz için de tekrar teşekkür ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@cihankeskin
Sef artık sunu da koyarsın teybe tıras esnasında.
https://www.youtube.com/watch?v=Eyaf1yMHx54
25db476eb54f0d09ec0140761944b548.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
Watson'ın önünden geçerken rahat duramadım. %100 mutluluk garantiliymiş. Vay vay vaaay, iddiaya bakın siz. Göreceğiz bakalım nasılmış?

2lw82mr.jpg
(29/09/2016, Saat: 22:00)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Watson'ın önünden geçerken rahat duramadım. %100 mutluluk garantiliymiş. Vay vay vaaay, iddiaya bakın siz. Göreceğiz bakalım nasılmış?

2lw82mr.jpg
+1.

Benim de aftershave bitmişti. Bir Watsons da ben aldım Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Valla ben de elimdeki ürün bitmeden yenisini almayacağım diyorum ama dayanamıyorum yine alıyorum. Şu an elimde birkaç tane as. olmasına rağmen bir de bunu aldım. Siz de iyi günlerde kullanın @btoprak üstadım.
Siz de @msakalli üstad. Ben daha önce 1 şişe Watsons Forest Fresh bitirmiştim çok memnun kalmıştım umarım siz de severek kullanırsınız Smile.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: