En Son Ne Aldınız ?
Vallahi yakıyor fırçalarımız.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
3f4bd0d889c09b6c9a8e79f69fbfdcde.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
bf2bb6ebd5a3256282c913da46d2eacc.jpg
Aradolu.com dan gelen proraso beyaz seri (yeşil çay ve yulaf özlü) pre shave ve sabun. Hassas ciltler için uygunmuş.
3 günde kargoda uyarısı ile almıştım ve dedikleri gibi 3.cü günde kargoya verildi ve 1 günde elime ulaştı.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Bu sabun muhteşem kokuyor. Gün boyu koklayıp durdum. Umarım performansı da iyidir.

Fırça kendi konuşuyor zaten. Tek söyleyeceğim, iyi ki renk anketini kaybetmişiz. Turkuaz çok iyi olmuş Smile

Teşekkürler @cihankeskin

1409eok.jpg
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Dostlar, Normalde genellikle tek foto koyarım ama bu abi 2 fotografı hak ediyor. Nani Kus komsumuz, bulgaristan da kanında ki fazla bira oranından ayılmaya calısırken, bir pasaj icindeki antika dukkanında gordu paylastı, dedim abi benim icin alabilirmisin diye, sagolsun kırmadı.

Bu ihtiyar, 1907 Leather Catcher dır. Gem Single edge lerin atası sayılır. 100 yasının ustunde olmasına ragmen hala yakısıklı. Sapı 2 parcaya ayrılıp, kafa ile beraber 3 parca seklinde, 36 pozluk filmlerin kotusundan az buyuk kutusunda cok guzel sekilde tasınabiliyor. Haftasonu Miles Davis esliginde, onu tekrar kopukle bulusturmayı dusunuyorum.
Saygılar

2qby9ly.jpg
2jan3w8.jpg
@dikdik_s komşum güle güle güzel günlerde kullan elinde 110 yaşında bir makina tutuyorsun neler gördü neler .
Hangi Arada götürüverdin benim şişeyi bakayım
Abi tekrar sagolasın. Senin siseyi ozel gunlere saklıyorum daha Smile
@dikdik_s Üstadım
Çok temiz, çok güzel, tarih.
(27/09/2016, Saat: 19:12)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostlar, Normalde genellikle tek foto koyarım ama bu abi 2 fotografı hak ediyor. Nani Kus komsumuz, bulgaristan da kanında ki fazla bira oranından ayılmaya calısırken, bir pasaj icindeki antika dukkanında gordu paylastı, dedim abi benim icin alabilirmisin diye, sagolsun kırmadı.

Bu ihtiyar, 1907 Leather Catcher dır. Gem Single edge lerin atası sayılır. 100 yasının ustunde olmasına ragmen hala yakısıklı. Sapı 2 parcaya ayrılıp, kafa ile beraber 3 parca seklinde, 36 pozluk filmlerin kotusundan az buyuk kutusunda cok guzel sekilde tasınabiliyor. Haftasonu Miles Davis esliginde, onu tekrar kopukle bulusturmayı dusunuyorum.
Saygılar

2qby9ly.jpg
2jan3w8.jpg
En harbi gelenekselciler birbirini bulmuş desene kardeş Smile ....bu aletler kendi döneminin en baba teknoloji canavarlari bence..günümüz üretimlerinde bile o estetik ve pratiklik zor yakalaniyor..full respect..hayırlı olsun nice güzel traşlar verir inşallah

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@dikdik_s üstadım ben bunun kutusu iyi kondüsyonda olanını bulup alana kadar paypal Türkiye'de kepenk kapattı. Ancak sizdeki aletin kondüsyonu da ayrı bir güzelmiş. Hep almak istediğim bir alet. Güle güle kullanın.

Not: nazarım değerse karışmam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: