En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s @Saltuk hayırlı olsun
SE aletleri daha mı konforlu buldunuz
@dikdik_s @saltuk ikizler hayırlı olsun.

Gem vs se lerde uzman oldunuz şöyle güzel bir inceleme patlatmanızın Zamanı geldi de geçiyor da Smile
@ihtilaf @Nani Kuş

Abiler teşekkurler, daha guzelleri sizlerin olsun. Ben dusunuyorum genel bir SE incelemesi yapmaya, ya da var olan bir baslık var ise ona katkı yapmayı.
Bir son ozel bir Ever ready bekliyorum streamline, o da gelsin toplu gecelim hepsinin ustunden kısaca eksileriyle artılarıyla.

İhtilaf kardesim, ustura hissiyatı verdiginden midir, tıraş esnasında cıkardıgı o acaip sesten midir, Ben tutuldum SE lere. Arada DE lerimi de kullanıyorum ama, bilmem elimde 1930 lardan kalma nerdeyse 100 senelik bir aletle tıraş olmak, ruhsal olarak da zevk veriyor bana herhalde. Usturaların taşıydı, stropuydu elim gitmedigi icin, SE ile mutluyum abi.

Bakalım Rocnel i de su feather jiletle kullanıp gorelim, murat bey aynı ustura gibi dedi inanırım, SE lerden sonra basımıza birde feather kai jilet sistemi cıkacak gibi. Zaten merakım vardı artist serilerine kendimi tutuyordum. Yani zorla degil gonullu olacak gibi Smile
@dikdik_s
İncelemeyi bekliyoruz üstad
ergonomi kullanım rahatlığı denge vs konularda yani kesimle ilgili olmayan hususlarda hangisi önde SE mi DE mi
@ihtilaf hocam, denge ve ergonomi acisindan ben daha cok.begeniyorum se leri.tek tarafli oldugu icin bas acisi bariz egik de lere gore ve aci ayarlamasi cok kolay, el tutuslari rahat ve jilet alt tablayla neredeyse butun oldugu icinaciyi kacirmak cok mumkun degil.
ikincisi se jiletlerin kesimi son derece konforlu ve cildi yormadan yakin tiras almak cok daha kolay ve kesim hissi, feedback i oldukca guclu.
ucuncusu son derece şık, ozgun tasarimlara sahip ve nostaljik aletler.isi oturtunca de ile de cok keyifli tiraslar olunuyor ama se bambaska birsey oyle ozetleyim
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(21/05/2016, Saat: 11:05)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana da en son bu arkadaşlar geldiler. Churchill abileri bayadır merak ediyordum.

5p3js.jpg
Hassas yerimden vurdunuz komşum beni. Eğer bilmiyorsanız hitcigars.com 'u öneririm.
(21/05/2016, Saat: 17:33)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf hocam, denge ve ergonomi acisindan ben daha cok.begeniyorum se leri.tek tarafli oldugu icin bas acisi bariz egik de lere gore ve aci ayarlamasi cok kolay, el tutuslari rahat ve jilet alt tablayla neredeyse butun oldugu icinaciyi kacirmak cok mumkun degil.
ikincisi se jiletlerin kesimi son derece konforlu ve cildi yormadan yakin tiras almak cok daha kolay ve kesim hissi, feedback i oldukca guclu.
ucuncusu son derece şık, ozgun tasarimlara sahip ve nostaljik aletler.isi oturtunca de ile de cok keyifli tiraslar olunuyor ama se bambaska birsey oyle ozetleyim

Teşekkürler @Saltuk hocam SE leri yeniden yakın takibe alayım
rica ederim hocam zevkler farklidir belki sevmezsiniz ama sans verilmeli diye dusunuyorum
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(11/02/2016, Saat: 22:37)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi bu Nasıl iş ya. Bu alışverişler yüzünden aile huzurum kalmadı. Gelen kargoları anneme çaktırmayayım diye orama burama sokarak eve giriyorum.

Kargoları eve, işyerine eşit şekilde dağıtıyorum,
Eve getirmek değil, işyerinden çıkarmak ta zorlaşmaya başladı.
Rezillik bu Smile)
(24/05/2016, Saat: 02:31)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kargoları eve, işyerine eşit şekilde dağıtıyorum,
Eve getirmek değil, işyerinden çıkarmak ta zorlaşmaya başladı.
Rezillik bu Smile)

Muhaberattaki kız artık bana: Cihan Bey size yine tıraş malzemesi geldi diyor. Artık göndericileri tanımış. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: