En Son Ne Aldınız ?
@dikdik_s hocam güle güle kullan. Nedir bu yakışıklının knot ölçüleri ?
@dikdik_s Üstadım;
Sağlıklı tıraşlarda kullanın.
Boylu poslu gibi duruyor. Ölçüler nedir?
@dikdik_s
Çok güzel
Sap resin mi ahşap mi
@dikdik_s komşum fırça güzel de...sunumda bir enterasan olmuş yani Smile ahada buyrun diyerek uzanan bir el ..güzel , yaratıcı !
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir
@neoromancer
Abi cep teli ile yollayinca yan cikti resim, normalde dik durmasi lazim. Tam ahanda buyrun gibi oldu haklisin abim Smile

Dostlar bu razorock in barberpole sapli olanin aynisi. Sadece renklisi. Sap guzel akrilik bir sap. Bunlarin loft 24mm olmasi lazim. Barberpole ile kardes kardes dursunlar koleksiyonda. Daha once 26mm loftlu monster modeli de vardi bende. Onu ozgun dostum istedi, ona gonderdik. Yerine bunu koyduk.

Ozet
24mm plissoft kil
Akrilik sap
Shipping dahil ile 30usd a yakin fiyat
Komsular bu arada 3 tane black beauty siparisi verdim.
Temiz ve guzel fiyata.
Vintage alet isteyen, ayarli aleti olmayan arkadaslarim olursa ozelden yazsinlar. Bende var sirf forum icin verdim bu siparisi
2vxq0q0.jpg
(20/05/2016, Saat: 13:43)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazir konu sentetikten acilmisken. Buyrun yeni Razorock Plissoft
2w552fc.jpg

Üstad güle güle kullan. Çok yakışıklı velet Big Grin
Tek Sabun, Tek Fırça, Tek Alet, Tek Jilet...
(19/05/2016, Saat: 18:30)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sentetik,samur kılına en yakın kıl dedi Cevahir deki bayan ama bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

(19/05/2016, Saat: 20:11)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samur kılı neymiş acaba? Big Grin Bana da L'occitane'da ısrarla bu sentetik olamaz samur kılı bu L'occitane'da her şey doğal olmaz öyle sentetik falan diye çıkışmıştı bir kadın. Big Grin

L'Occitane'da çalışanlar genelde tıraş ürünlerini iyi tanımıyorlar. Kendi sitesinde bile yazıyor sentetik olduğu ama nafile. Samurdan boya fırçası olduğunu bildiği için satıcı samur gibi demiştir. Bilmez ki samurdan tıraş fırçası olmaz.

Bir de L'Occitane da her şey doğal bu da doğal olmalı diyen satış elemanına hasta oldum. L'Occitane ın cruelty-free olduğunu bilmiyor. Bana öylesi denk gelirse bir gün "Nasıl yani? Bu fırça için hayvancıkları mı öldürdünüz?" diyerek error verdirmeyi planlıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Bana da en son bu arkadaşlar geldiler. Churchill abileri bayadır merak ediyordum.

5p3js.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Saltuk la yine frenleyemedik kendimizi, bolustuk Smile

24b43z6.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: