En Son Ne Aldınız ?
Evet sentetik,samur kılına en yakın kıl dedi Cevahir deki bayan ama bilmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Samur kılı neymiş acaba? Big Grin Bana da L'occitane'da ısrarla bu sentetik olamaz samur kılı bu L'occitane'da her şey doğal olmaz öyle sentetik falan diye çıkışmıştı bir kadın. Big Grin
(19/05/2016, Saat: 18:30)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet sentetik,samur kılına en yakın kıl dedi Cevahir deki bayan ama bilmiyorum

Komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullanın ama bu fırçayı iyi biliyorum aynısı aliexpress de 2-3 dolar ve pek de beğendiğimi söyleyemem.
https://www.instagram.com/u1071/
34zit86.jpg
@dikdik_s ustad hayirli olsun
Dikdik digital milennium yaşıyor
Dün PC ye protez on off anahtar aldı
Bugün yeni bişey
Şaka bir yana bu cihaz ne ışe yarar?
Abi ben hep meraklıyımdır, pek tıras dısı paylasmıyordum eskiden baktım paylasabiliyoruz. Arada bende bu sekil konu dısı seyleri ekleyeyim dedim.

Abi bu kurmayı planladıgım muzik setinin kalbi olacak. Elimde pikaplar cd ler kasetler neler vardı hepsini sattım yada attım abi. Tek kaynak olucak, cep telim. Aylık muzik servisine uyeyim hangi muzigi istersem calabiliyorum.

Bu alet wireless dan telefonumdaki muzigi muzik setine aktarıcak. Sistem sadece hoparlor ve amfiden olusucak geri kalan.
(19/05/2016, Saat: 21:30)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun güzel günlerde kullanın ama bu fırçayı iyi biliyorum aynısı aliexpress de 2-3 dolar ve pek de beğendiğimi söyleyemem.

@utunc doğrudur,body Shoptan ilk fırçam eskiden knot farklıymış,bunu beğendim şahsen ben,pek sentetik fırçam yok ama plisson ile kıyaslandığında çok da aşağıda kalmıyor,tabii şahsi fikrim bu.fırça konusunda pek bilgi sahibi sayılmam.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@KuzeyTurk üstad o zaman benim baktığım eski knot olabilir, yoksa plisson ile kıyaslanacak bir şey değildi.

https://www.instagram.com/u1071/
Hazir konu sentetikten acilmisken. Buyrun yeni Razorock Plissoft
2w552fc.jpg
Fırça sapı sağlam abi, güle güle kullanın. @dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: