En Son Ne Aldınız ?
264p1ly.jpg

4711 duş jelini özellikle tavsiye ederim arkadaşlar ?
(13/04/2016, Saat: 18:13)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf
Baba evet hatırlıyorum biri bu yaglar ile ugrasıyordu, gerci forum icinde de daha arayıp bakamadım. Demek strath ustad dı. Ok abi acelemiz yok bende arastıracagım, ustad ugradıgında ona da sorarım.

Ayrıca en son ne aldınız bolumunu bazı yabancı forumlarda aylık olarak yaptıklarını gordum. Daha az sayfada, gecmis konularıda araması okuması kolay olması acısından yonetim olarak dusunurmusunuz bu bolumu aylık baslıklara bolmeyi bundan sonrası icin.

Komşum ona bakarsanız onlar günün tıraşını da haftalık yapıyorlar ama üye sayısı çok daha fazla olduğu için hızlı gidiyor. Bence bu şekilde geçmişe gitmek daha kolay.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@koolandgang üstad sağolsun tertemiz bir R41in yanında hiç denemediğim jiletlerden yollamış. Hem makine hem jiletler için sabırsızlanıyorum. ..
Aslında fotoğrafta kafaya yansimayi görünce düşündüm, 5i1yerde olabilse ne güzel olurdu..içinde 3-4 farklı renkte yazan tüp bulunduran tükenmez kalemler olur ya hani..bir düğmeye basıp jileti değiştir, ikinci perdede hoop bas düğmeye gelsin farklı jilet..
162ac55a1937e35a7e628d06732b81b4.jpg44b81a34ef6e5f7e45ce3b90117b15e1.jpg
@Men-Sup Güle güle kullanın. Umarım çare R41 olur Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Dostlar uzun zamandır jilet kutusu olarak kullanabilecegim entresan bir kumbara arıyordum. Gecen hafta gittigidiyorda buldum. Arkadasa amacımı acıkladım, sans eseri satıcı kardes de ıslak tıraşcı cıktı. Denedi jileti sıgdı, kendiside aktıif kullanmaya başladı, bizim icinde sırf jilet kumbarası olarak listeleme actı.
Urun kaliteli dokum malzemeden, boylamasına oldugu icin dolap icinde fazla yerde kaplamıyor. Ben cok begendim tavsiye ederim. Islak tıraş dunyasına bu bulusumu armagan ederim Smile

2f03mme.jpg

Urun Linki:
@dikdik_s çok hoşmuş iyi günlerde kullanın.
İçi dolunca ne yapmayı planlıyorsunuz ?
@Nani Kuş,

Abi altı tıpalı, acılabiliyor bosaltım ıcın, gerci tıpasını denemedim oradan jilet gecermi diye. Alternatif olarak alttaki siyah bolum sanki yapıstırılmıs gibi geldi bana ama yanılıyor olabilirim hani tıpadan cıkmazsa alt kısmı kastırarak sokeriz diye dusundum.
Ama bosaltamasak bile sorun degil, feather teneke kutuyu 10-15tl ye satıyor. Oyle standart birsey yerine bu sekil birsey benim daha cok ilgimi cekti.
@dikdik_s hocam kutu gerçekten çok güzel estetik banyoya hoş bir hava katacağını düşünüyorum feather teneke kutu yerine bunu alıp kullanmak daha güzel. Boşaltım sorunu yoksa dolduktan sonra başka bir kaba atılabilir .

30j7b6p.jpg

Ben meslek alışkanlığı olarak tıbbi atık kutusunda biriktiriyorum doldunca tekrar tıbbi atık bidonuna atıyorum böylece hiç bir çevresel zarar vermemiş oluyorum. Ama bunu banyoda orta yere koyamıyorum estetik olarak şık olmuyor . Sizin kumbara aklıma yattı doldukça tıbbi atık kutusunun içine boşaltıp  kullanmak .
Abi bende bu atık kutularına cok baktım ama istedigim gibi kucugunu bulamadım.
Simdi usendim ben yarın sana detaylı resim yollarım abi.
Saygılar
Aldım demek çok doğru değil. İşim gereği bu arkadaşlar bana direk kendi kendilerine geliyorlar. Denedim ve oyun performansını ciddi arttırıyor. Böyle giderse telefon ve tabletlerimizde daha çok oyun oynayacağız.

dyap0x.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: