En Son Ne Aldınız ?
Saltuk tekrar hayırlı olsun. Alet Nos, iyi yaptın bunu almakla. İyi gunlerde, guzel tıraslarda kullan.

@Turkuvaz1
Abi future yeni ise hayırlı olsun.

Evet dostlar, Saltuk un 10 gun onceki siparisinden kopya cekerekten denemelik SE jiletleri soyledim. Aslında sonucu zaten biliyorum, impa ticarette bulabileceginiz paslanmaz olanı en mantıklı secenek SE icin ama bizim ki merak iste digerlerinide deneyelim diye. İçinde kırmızı israil persona sı gorunce, dedim adamlar ne nazik hediye gondermisler, sonra siparis formuna baktım, ben soylemisim 1 paket ucretini vererek. 10saniye once ne nazik adamlar diyen ben, bir anda 180 derece( 360degil Smile ) donerek, ulan ne kaba herifler insan icine bir hediye atar deyiverdim. İnsan oglu cok nankor cokk.
2dtnkhf.jpg

Yine bugun gelen, preshave deneme setim. Abilerden yardım istiyorum bu yaglardan preshave yapabilirmiyim. Hangisini fazla hangisini az kullanmalıyım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ben bilincsizce cildi nemlendiren cilde iyi gelen yaglar arasından little little in to the middle soyledim. Bu mango yu, shea butter ı sert sey bunlar nasıl kullanmalıyız?
Bi de tutturursak formulu tum foruma preshave ler benden Smile
2zi7x46.jpg
İyi günlerde kullanın arkadaşlar, hepinize hayırlı olsun ürünleriniz.

@dikdik_s komşum, merak ettim, bu SE jiletleri nereden aldınız?
@Saltuk hayırlı olsun , tadından yenmez ....
@dikdik_s teşekkürler üstad. Sizin Se jiletlerde hayırlı olsun, güle güle kullanın Smile
(12/04/2016, Saat: 17:31)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KAYHAN
http://www.geltir.com/announcement-5.html
Sizin için özellikle 1.madde ama tamamını okumakta fayda var.

AKadir kardeş teşekkür ederim .
(12/04/2016, Saat: 19:35)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın arkadaşlar, hepinize hayırlı olsun ürünleriniz.

@dikdik_s komşum, merak ettim, bu SE jiletleri nereden aldınız?

Tryablade.com dan kardesim.
(12/04/2016, Saat: 19:09)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saltuk tekrar hayırlı olsun. Alet Nos, iyi yaptın bunu almakla. İyi gunlerde, guzel tıraslarda kullan.

@Turkuvaz1
Abi future yeni ise hayırlı olsun.

Evet dostlar, Saltuk un 10 gun onceki siparisinden kopya cekerekten denemelik SE jiletleri soyledim. Aslında sonucu zaten biliyorum, impa ticarette bulabileceginiz paslanmaz olanı en mantıklı secenek SE icin ama bizim ki merak iste digerlerinide deneyelim diye. İçinde kırmızı israil persona sı gorunce, dedim adamlar ne nazik hediye gondermisler, sonra siparis formuna baktım, ben soylemisim 1 paket ucretini vererek. 10saniye once ne nazik adamlar diyen ben, bir anda 180 derece( 360degil Smile ) donerek, ulan ne kaba herifler insan icine bir hediye atar deyiverdim. İnsan oglu cok nankor cokk.
2dtnkhf.jpg

Yine bugun gelen, preshave deneme setim. Abilerden yardım istiyorum bu yaglardan preshave yapabilirmiyim. Hangisini fazla hangisini az kullanmalıyım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Ben bilincsizce cildi nemlendiren cilde iyi gelen yaglar arasından little little in to the middle soyledim. Bu mango yu, shea butter ı sert sey bunlar nasıl kullanmalıyız?
Bi de tutturursak formulu tum foruma preshave ler benden Smile
2zi7x46.jpg

@dikdik_s
Üstad bu iş sabun yapmaya kadar gider artık
Bugünlerde fazla uğramıyor @Strath bu konularda bilgilidir
fmoug0.jpg

Babamgilin eczadolabın arkalarında buldum. 99 üretimi nos arko kremler Smile
@ihtilaf
Baba evet hatırlıyorum biri bu yaglar ile ugrasıyordu, gerci forum icinde de daha arayıp bakamadım. Demek strath ustad dı. Ok abi acelemiz yok bende arastıracagım, ustad ugradıgında ona da sorarım.

Ayrıca en son ne aldınız bolumunu bazı yabancı forumlarda aylık olarak yaptıklarını gordum. Daha az sayfada, gecmis konularıda araması okuması kolay olması acısından yonetim olarak dusunurmusunuz bu bolumu aylık baslıklara bolmeyi bundan sonrası icin.
Evet arkadaslar bugun için kimya deneylerimiz.
Sodyum Bikarbonat ı, makinaların temizliginde sorunsuz sekilde memnun olarak kullanıyorum. Herkese tavsiyemdir. Kaynayan su icindeki sodyum bikarbonatla makinalarınız de leriniz vintage larınız guzel temizleniyor.

Yanına denemelik olarak Malik asit denen birsey aldım. Acıklamasında metal temizliginde kullanılır diyordu. Daha denemedim, olumlu bir katkısını gorursem bilgi veririm.

Son olarak asıl deney konumuz, domuz kılı fırcaların break in surecini acaba hızlandıracak mı yada kılları biraz daha yumusatacakmı gormek icin Hidrojen Peroksit.
Omegayı deney objesi olarak sectim. Belki de bir daha goremeyede biliriz omegayı Smile
Saygılar

23m8m8l.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: