En Son Ne Aldınız ?
Selamlar
Kısa 68$, uzun 82$

Yurtdışına servisim var .
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(11/11/2014, Saat: 16:02)Viyaduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: IMPA Ticaretten,
- Merkur Progress
- MWF Sabun
- Floid after shave
aldım. Üçünden de çok memnunum.
Progress ne zamandır aklımdaydı. Ağırlığı çok oturaklı ve tıraşı çok keyifli. Floid'in kokusu tütün. İlk başta kokusu hoşuma gitmedi ama sonrasında çok hoş gelmeye başladı. Özellikle yüzdeki hissi çok iyi. Cildi çok iyi yumuşatıyor, bebak badem sütü gibi.
Mustafa Bey'e teşekkürler.
Selamlar,
hocam floid in hangi cesidini aldiniz acaba bebak badem sutune beziyor (tutun) dediginiz hangi cesididir
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
IMPA Ticaretten,
- Merkur Progress
- Cella sabun
- denemelik çeşitli marka jiletler
aldım.
Kargoyu bekliyorum.
Ebayden kai jilet aldım. Ürün kargoda 7sinden beri.
Hayırlı sabahlar...

Impa ticaretten,
-merkur progress (kısa sap)
-proraso traş kremi(mavi)
-speick traş kremi
-wilkinson traş kremi (klasik)
-loreal aftershave
-wilkinson Classic aftershave
-wilkinson ocean aftershave
-brut sabun
-3 paket jilet

Dört farklı sabun denememe rağmen her seferinde yüzümde aynı kuruluk ve gerginlik hissi oluşunca ve arko traş kremi deneyiminden sonra kremlerin cildime daha iyi geldiği sonucuna varıp kremlere yöneldim.ayrıca ilk makinam olan EJ 89 göre progressin tıraşını daha çok sevdim.forumdaki maskülen ve klasik diye bahsedilen aftershave leri kullandıkdan sonra olumsuz eleştiriler alıp (özellikle eşimden)koku tercihimi değiştirdim.en çokta arkadaşımın PINAUD ,Old Spice kokularına yaptığı dedemin odası da böyle kokardı yorumu çok dokunduSmile

Alışveriş sürecinde sorularıma açıklayıcı cevaplar verip karar vermemde yardımcı olan Mustafa Bey'e teşekkür ederim.
(12/11/2014, Saat: 00:57)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam floid in hangi cesidini aldiniz acaba bebak badem sutune beziyor (tutun) dediginiz hangi cesididir

Merhaba,
Aldığım "amber" diye geçiyor sanırım. Turuncu renkli. Bebak'a benzettiğim yönü verdiği yumuşaklık. Yoksa kokusu çok farklı. Yanlış anlaşılma olmasın.
Selamlar,
(12/11/2014, Saat: 15:14)Viyaduk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Aldığım "amber" diye geçiyor sanırım. Turuncu renkli. Bebak'a benzettiğim yönü verdiği yumuşaklık. Yoksa kokusu çok farklı. Yanlış anlaşılma olmasın.
Selamlar,

Mustafa beyin listesinde FLOID A/S 150ML (SUAVE/VIGOROSO/BLACK) 50,00 olarak gözüküyor sizin aldığınız suave (http://tinypic.com/view.php?pic=aakd8n&s=8#.VGNBT2eDipo) o zaman yanılıyor muyum?
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
(12/11/2014, Saat: 12:15)mgencer05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı sabahlar...

Impa ticaretten,
-merkur progress (kısa sap)
-proraso traş kremi(mavi)
-speick traş kremi
-wilkinson traş kremi (klasik)
-loreal aftershave
-wilkinson Classic aftershave
-wilkinson ocean aftershave
-brut sabun
-3 paket jilet

Dört farklı sabun denememe rağmen her seferinde yüzümde aynı kuruluk ve gerginlik hissi oluşunca ve arko traş kremi deneyiminden sonra kremlerin cildime daha iyi geldiği sonucuna varıp kremlere yöneldim.ayrıca ilk makinam olan EJ 89 göre progressin tıraşını daha çok sevdim.forumdaki maskülen ve klasik diye bahsedilen aftershave leri kullandıkdan sonra olumsuz eleştiriler alıp (özellikle eşimden)koku tercihimi değiştirdim.en çokta arkadaşımın PINAUD ,Old Spice kokularına yaptığı dedemin odası da böyle kokardı yorumu çok dokunduSmile

Alışveriş sürecinde sorularıma açıklayıcı cevaplar verip karar vermemde yardımcı olan Mustafa Bey'e teşekkür ederim.

Old spice, tabac sabun, ve bilimum tütün kokularını tıraş losyonlarında ve sabunlarında beğenemiyorum çok itici ve bayık kokular bir tek floid amber denemedim,
tütün amber ve deri karışımı Chergui edp de bambaşka.
Neredeyse old Spice ve pinaud kokusundan farklıdır hoşuma gider belki diye tabac aftershave sipariş verecektim Mustafa Bey vazgeçirdi,o kokuları beğenmediyseniz tabac size uymaz diyeSmileklasiklerden brut kokusu hoşuma gidiyor aslında,sonraki siparişime ekleyebilirim.ama sevdiğim kokular aqua velva tarzındaki serin ferahlatıcı kokular genelde.
Ahşap ustura sapları ve ahşap masa sandalye takımı için Tik yağı. Usturalar için metylan ve arabanın camdaki çıkmayan lekeleri çıkarır diye bir umut alınmış sünger.

a9d6f0cbd4bcbfd19dee523e6aba4fce.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: