En Son Ne Aldınız ?
Sağol eucris komşu
Iyi gunlerde kullanin. Asco yu denediniz mi?
(07/07/2014, Saat: 11:04)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi gunlerde kullanin. Asco yu denediniz mi?

Cumartesi elime ulaştı asco'lar. Henüz deneyemedim.
(02/07/2014, Saat: 01:50)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eski telefonum yüzme bilmiyormuş, öğrendiğimde çok geçti.

xperia sp, lg l90 derken çıta yükseldi.

nexus 5 istedim, g2 nin piline tav oldum. g3 çok iyi ama biraz irice geldi. piyasada 16gb modeli var onun da ram 2gb, 2k ekrana 2gb yetmez, şimdi yetse bi süre sonra yetmez. 3gb ram olanı 2bin küsür tl, benim için fazla.

nexus 6 yı bekleyecektim ama telefonsuz kaldım. Seçenekler arasından en iyi alternatif g2 idi. (fiyat-performans açısından) gıcırtılı plastik kasaya katlanacağız mecbur. g2 basmışlar vividi renkler cayır cayır. Big Grin fotoğraf kötüymüş, slr makinam bile yatıyo kim uğraşacak, anı fotoğrafı çeksin yeter.

Samsung'a antipati besliyorum, sebebi yok. eskiden de nokia ya antipati beslerdim (3310 hariç o hala benim gözümde bu alemin kralı), etrafta çok fazla olmasından sanırım. bi de g3 incelerken teknosada eleman s4 önerdi abi bu sekiz çekirdek diyerekten az daha elimde kalıyodu. neymiş sekiz çekirdeği varmış. sekiz tane çim biçme motorunu bağlarsan sekiz silindir ferrari performansı verir mi?

elmanın irisi yok, 4" (bülbül şeysi kadar) ekrana çuvalla para istiyorlar. ios stabil yağ gibi akıyor diyecek sözümüz yok.

sony z2 öncesi tft ekran, hoşuma gitmedi renkler doğal belki ama güneşte solmuş gibi. z2 g2 deki boyutta ips ekran ama telefon fırıncı küreği gibi bi de kılıf taksan iki adam lazım taşımaya.

z1 compact ta bi ips ekran olaydı, gözüm kaldı. z2 compact çıksın bakarız, ona da triluminos koyarlarsa o da ölü doğar.

Hocam yanlis bilmiyorsam z1 compact ips ekran ve triluminos da var ama 720p cozunurluk oldugu icin cok iyi durmuyor tabi
@kizilat haklısınız hocam ben ips sadece z2 de var diye biliyordum ama öyle değilmiş. Canlısını görseydim belki fikir değişirdi bi z2 compact bulamadım koca şehirde inceleyecek ama, geçti artık. 720 ekran o boyutta ideal hocam aksine + performans ve pil ömrü demek.
(07/07/2014, Saat: 15:58)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kizilat haklısınız hocam ben ips sadece z2 de var diye biliyordum ama öyle değilmiş. Canlısını görseydim belki fikir değişirdi bi z2 compact bulamadım koca şehirde inceleyecek ama, geçti artık. 720 ekran o boyutta ideal hocam aksine + performans ve pil ömrü demek.

Yok hocam bende iki telefon arasinda kaldigimdan dedim zaten, soyle diyeyim g2nin ekrani compacttan cok daha net ve canli duruyor ama sony de cok daha saglam hissi var lg emanet gibi duruyor Smile
Ofis ortamında çalışsam z1c mantıklı gelebilirdi ama mecbur kılıfla kullanılacak, bu nedenle kasa avantajı kalmadı sony nin benim gözümde yoksa elma falan hikaye taş gibi telefon z1c.
G2+spigen slim amor benim için daha makul oldu. Umarımsiz de gönlünüzdekine kavuşursunuz.
Asics GT 2150
mtru4x.jpg
25im70m.jpg
Şu dünyada yüzlerce ahmak, etek dolusu altın verir de, şeytandan dert satın alır.(Mevlâna)
(07/07/2014, Saat: 09:31)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda benim de tabac sabunum var. Sağolasın impa ticaret !!!

eurr0x.jpg

Gözün aydın sağlıklı günlerde kullan Tabac sabununu Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Sağol dumrul üstad. Senin tabac'ı kaçırınca ben de impa'dan alayım dedim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: