En Son Ne Aldınız ?
3S, 4S... Sırada 5S var, ben de iPhone düşünülmeli diyenlerdenim Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
eski telefonum yüzme bilmiyormuş, öğrendiğimde çok geçti.

xperia sp, lg l90 derken çıta yükseldi.

nexus 5 istedim, g2 nin piline tav oldum. g3 çok iyi ama biraz irice geldi. piyasada 16gb modeli var onun da ram 2gb, 2k ekrana 2gb yetmez, şimdi yetse bi süre sonra yetmez. 3gb ram olanı 2bin küsür tl, benim için fazla.

nexus 6 yı bekleyecektim ama telefonsuz kaldım. Seçenekler arasından en iyi alternatif g2 idi. (fiyat-performans açısından) gıcırtılı plastik kasaya katlanacağız mecbur. g2 basmışlar vividi renkler cayır cayır. Big Grin fotoğraf kötüymüş, slr makinam bile yatıyo kim uğraşacak, anı fotoğrafı çeksin yeter.

Samsung'a antipati besliyorum, sebebi yok. eskiden de nokia ya antipati beslerdim (3310 hariç o hala benim gözümde bu alemin kralı), etrafta çok fazla olmasından sanırım. bi de g3 incelerken teknosada eleman s4 önerdi abi bu sekiz çekirdek diyerekten az daha elimde kalıyodu. neymiş sekiz çekirdeği varmış. sekiz tane çim biçme motorunu bağlarsan sekiz silindir ferrari performansı verir mi?

elmanın irisi yok, 4" (bülbül şeysi kadar) ekrana çuvalla para istiyorlar. ios stabil yağ gibi akıyor diyecek sözümüz yok.

sony z2 öncesi tft ekran, hoşuma gitmedi renkler doğal belki ama güneşte solmuş gibi. z2 g2 deki boyutta ips ekran ama telefon fırıncı küreği gibi bi de kılıf taksan iki adam lazım taşımaya.

z1 compact ta bi ips ekran olaydı, gözüm kaldı. z2 compact çıksın bakarız, ona da triluminos koyarlarsa o da ölü doğar.
dostum su an londrada. mwf kaseli aldirmaya gerek var mi, yoksa internetle ayni fiyat?
(02/07/2014, Saat: 09:52)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostum su an londrada. mwf kaseli aldirmaya gerek var mi, yoksa internetle ayni fiyat?

londra da normal bir magazada vs. satılıyor mu? bir de internetten kargo ile getirmek risk degil mi? madem orada aldırabileceğiniz biri var, hiç 3-5 pound için o riske girmeye değmez diye düşünüyorum...
magazada satildigini bilseydim keske... arayip sordururdum
Seiko hocam şu konuya bakın:

http://geltir.com/thread-2803.html
ang2ys.jpg
2yljzn4.jpg
En sonunda benim de tabac sabunum var. Sağolasın impa ticaret !!!

eurr0x.jpg
(07/07/2014, Saat: 09:31)salih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda benim de tabac sabunum var. Sağolasın impa ticaret !!!

eurr0x.jpg

Hayırlı olsun.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: