En Son Ne Aldınız ?
(03/06/2019, Saat: 23:11)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynısından kullanıyorum komşum, beğendim ben, güzel bir ürün bence.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum bu deo stick sarı iz konusunda nasıl? Deneyimleyebildiniz mi?
(04/06/2019, Saat: 19:37)Müfettiş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bu deo stick sarı iz konusunda nasıl? Deneyimleyebildiniz mi?
Sarı iz konusunda çok etkili değil, orta karar bir performansı var.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umre için Mekke'deyim. Burada bakkallarda 5'li Feather 3 riyal (5 lira) 5'li Nacet 2 riyal (3,3 lira). İkisi de hiç denemediğim bıçaklar. Denemek için birer tane aldım hoşuma giderse dönerken nakit durumuna göre birkaç tane alayım diye düşünüyorum 10 tane alırsam indirim yapar mısın diye çok uğraştım ama "indirim yok" diyor çocuk 2cd025984177a0322d80fd291ab3bceb.jpg

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/06/2019, Saat: 14:03)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umre için Mekke'deyim. Burada bakkallarda 5'li Feather 3 riyal (5 lira) 5'li Nacet 2 riyal (3,3 lira). İkisi de hiç denemediğim bıçaklar. Denemek için birer tane aldım hoşuma giderse dönerken nakit durumuna göre birkaç tane alayım diye düşünüyorum 10 tane alırsam indirim yapar mısın diye çok uğraştım ama "indirim yok" diyor çocuk 2cd025984177a0322d80fd291ab3bceb.jpg

@dr_green komşum, Gillette Nacet'i beğenerek kullanıyorum. Keskinliği ve konforu bana Feather'den çok daha iyi geliyor. Fiyatı da uygun tavsiye ederim.
(05/06/2019, Saat: 14:03)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umre için Mekke'deyim. Burada bakkallarda 5'li Feather 3 riyal (5 lira) 5'li Nacet 2 riyal (3,3 lira). İkisi de hiç denemediğim bıçaklar. Denemek için birer tane aldım hoşuma giderse dönerken nakit durumuna göre birkaç tane alayım diye düşünüyorum 10 tane alırsam indirim yapar mısın diye çok uğraştım ama "indirim yok" diyor çocuk 2cd025984177a0322d80fd291ab3bceb.jpg

Komşum, kabin içi valizr veya çantana koyma. Mutlaka bagaja vereceğin valizine koymalısın, kabin içi olursa kesinlikle jilet yasak ve çıkartıyorlar. Verdiğin paraya yazık olur. Bilgin için.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
@batmanforever teşekkürler komşum. Black beauty ve DE89'um yanımda, ikisini de denemeyi düşünüyorum, sonuca göre karar vereceğim Smile

@ekindgn komşum teşekkürler, haklısın bagaja vereceğim. Ama benim endişe ettiğim başka bir konu var, mesela 10-15 kutu alsam bunları bu kadar niye aldın diye açtırırlar mı diye endişe ediyorum Smile eğer açtırırlarsa tıraş makineleri ile fırçayı falan gösterip "kendim kullanacağım arkadaş, satmıyorum" derim artık Big Grin

(05/06/2019, Saat: 14:03)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umre için Mekke'deyim. Burada bakkallarda 5'li Feather 3 riyal (5 lira) 5'li Nacet 2 riyal (3,3 lira). İkisi de hiç denemediğim bıçaklar. Denemek için birer tane aldım hoşuma giderse dönerken nakit durumuna göre birkaç tane alayım diye düşünüyorum 10 tane alırsam indirim yapar mısın diye çok uğraştım ama "indirim yok" diyor çocuk

Komsum jiletleri begenirsiniz umarim. Hayirli olsun.
Ama asil onemli olan Allah umrenizi, niyetinizi ve ziyaretlerinizi kabul buyursun insaallah.
Bizede dua edin komsum.
(05/06/2019, Saat: 15:43)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum jiletleri begenirsiniz umarim. Hayirli olsun.
Ama asil onemli olan Allah umrenizi, niyetinizi ve ziyaretlerinizi kabul buyursun insaallah.
Bizede dua edin komsum.
Teşekkürler komşum, Allah razı olsun

@dr_green komşum Allah(c.c) hacı olmayıda nasip etsin diyeyim. Bizlerdende selam iletirseniz mutlu oluruz...
@dr_green komsum stok için featherden almanı öneririm. Şahsen çok sert ve sıkı sakal yapım olmasına rağmen konfor anlamında çok memnunum.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: