En Son Ne Aldınız ?
(02/06/2019, Saat: 20:13)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @erfa
Hangi pazarmis bu? (ben pazarlari karistirmisim, bugunun pazar oldugunu unuttum malum hergun calisinca Big GrinBig GrinBig Grin)
Icinde british aristocratlar, blue tipler, long comblar bulunuyor.
Ayrica adjustable kutusu cok guzel, butun yeni urunleriniz cok iyi durumdalar,
iyi gunlerde kullanmaniz dileyiyle.. Big Grin

Ankara ayrancı antika pazarı.Ayın ilk Pazar günü kuruyorlar. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim @CK89 @00Serkan4300.
(02/06/2019, Saat: 16:46)erfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pazar bereketi.
[ihyfadf.jpg[/img]

Komşum önce depo şimdi pazar. Yaz tatilimi sizinle geçirmek istiyorum Smile güle güle kullanın
25 yıl Ankara Ayrancı'da oturdum, hiç gidip gezmedim şu antika pazarını Big Grin Tam geleneksel tıraşa başladım, bu sefer de Samsun'a yerleştik iyi mi Smile
So far so good..
(02/06/2019, Saat: 21:53)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 25 yıl Ankara Ayrancı'da oturdum, hiç gidip gezmedim şu antika pazarını Big Grin Tam geleneksel tıraşa başladım, bu sefer de Samsun'a yerleştik iyi mi Smile

Geçmiş olsun diyelim komşum Smile
(02/06/2019, Saat: 21:50)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum önce depo şimdi pazar. Yaz tatilimi sizinle geçirmek istiyorum Smile güle güle kullanın

Teşekkür ederim daha iyileri güzelleri sizlere nasip olur İnşallah.
@erfa ankarada olamasakta dostlarımız var sağolsunlar Smile
İmpa ziyaretinde aldıklarım...Deo stick alüminyum ve paraben içermiyor, umarım işe yarar bir üründür aynı zamanda, Sebamed hayal kırıklığı olmuştu.

1zoub0h.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(03/06/2019, Saat: 22:18)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ziyaretinde aldıklarım...Deo stick alüminyum ve paraben içermiyor, umarım işe yarar bir üründür aynı zamanda, Sebamed hayal kırıklığı olmuştu.

bu deoyu bende merak ediyorum geri dönüş yaparmısın komşum kullanınca
@mrcktl, tabii yaparım.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
(03/06/2019, Saat: 22:18)Razorlazer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ziyaretinde aldıklarım...Deo stick alüminyum ve paraben içermiyor, umarım işe yarar bir üründür aynı zamanda, Sebamed hayal kırıklığı olmuştu.
Aynısından kullanıyorum komşum, beğendim ben, güzel bir ürün bence.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: