En Son Ne Aldınız ?
(13/10/2018, Saat: 00:38)Efrasyab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1. ayarda çocuk bile kendini kesemez, 34c den bile yumuşak hızlı tıraş için çok ideal bir kademe bence.
Futur ve progress ile kıyaslanacak olursa daha mild o zaman ayarları. Vintage Gillettelere benziyor diyebilir miyiz o zaman şayet onların ayarlıları daha mild deniyor?..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
(13/10/2018, Saat: 00:50)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur ve progress ile kıyaslanacak olursa daha mild o zaman ayarları. Vintage Gillettelere benziyor diyebilir miyiz o zaman şayet onların ayarlıları daha mild deniyor?..

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Futur ve Vintage Gillette hiç kullanmadım bir şey diyemiyorum. Progress iki hafta deneme yaptım ve diyebilirim ki düşük ayarda daha yumuşak bir alet.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Loccitane 70 ml fiyatları 200 lirayı bulmasından dolayı %79 doğal içerikli Nuxe man after shave kullanmaya karar verdim. Açıkçası 2 günlük kullanım sonucu Loccitane den 1 tık aşağıda diyebilirim ancak fiyat olarak performansı gayet yeterli.

v4ctp2.jpg
Yeni urunleri tum arkadaslara hayırlı olsun.

@Arif
Komsum bunlar nemlendirici ise, cella balm ve Myrosol Balm bulursanız deneyin.
Boylede bir konumuz var, arada deneyim ve paylasımlarınızı bekleriz.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8137
(13/10/2018, Saat: 14:01)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum arkadaslara hayırlı olsun.

@Arif
Komsum bunlar nemlendirici ise, cella balm ve Myrosol Balm bulursanız deneyin.
Boylede bir konumuz var, arada deneyim ve paylasımlarınızı bekleriz.
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=8137

Teşekkürler üstadım. Cella balm bulamadım Exrtashaving de yoktu. O kadar çok çeşit var ki hangisini deneyeceğini şaşırıyor insan ?
(12/10/2018, Saat: 22:01)Rigbie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komsum çam kokusunu çok severim.Oyle bir tiras sabunu var mi bulabilecegim ?
Komşum Caria Çam Katranı sabunu oldukça keskin bir çam kokusuna sahip ama tıraş sabunu da değil. Bu markada mentollü, ballı ve parfümsüz tıraş sabunları bulunuyor şimdilik. Çam çıkarsa da yerli üreticilerden çıkabilir belki.

Bu arada, Cafia mentollü sabun, parfümsüz sabunun ağır kokusundan hoşlanmayanlar için güzel bir eklenti olmuş. Hafif, kendini pek belli etmeyen bir lavanta ve nane kokusu var. Arkasından mentol etkisini hissedebiliyorsunuz.

~SB
@onurcakmak @raptiye @Soner

Dostlar o kopurtme kasesinin plastik olanını ben almıstım, rahat rahat kırılma korkusu olmadan kullanırım diye. O da cok guzel, parlak siyah renkli seramik gibi duruyor, hani hem ucuz hem islevsel oldugu icin plastik olanı da goz onunde bulundurun. Hayırlı olsun onur kardesim. Zevkli tırasların olsun.
Carianin mentollü tıraş sabununu amazon üstünden aldım.
@gidakontrol
Abi gırgırına satıcıya mesaj atıp sorsana, icinde et, sut, domuz falan yok degilmi asırı vegan bir insanım diye ne diyecekler Caria Ekibi olarak.
@dikdik_s aman derim Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: