İnternetten alınan usturalar sağlıklı mı?
Öncelikle herkese iyi akşamlar dilemekteyim.Formu uzun süredir takip etmekte olup bu kervana katılmayı büyük bir heyecanla bekliyorum fakat usturam yok Smile.Yeni başlayacağım için bu işi bilen büyüklerimden ve küçüklerimden yardım almaya geldim. http://www.razorus.com/Dovo-Inox-58-Celi...R-100.html Bu siteden bu modeli gözüme kestirdim fakat güvenilirliği konusunda epey sakıncalarım var.Malum fiyatlar kart yakıyor sakınmamak elde değil Smile.Ayrıca açıklama bölümünde tıraşa hazır olduğu,bilemeye gerek olmadığı,kayışlanarak tıraşa başlanabileceği yazıyor ve bu beni büyük bir sıkıntıdan kurtarıyor.Gerek taş maliyeti gerek bileme konusundaki bilgisizliğim göz ardı edilebiliyor.Son olarak bir kez bilendikten sonra bir daha bileme gerekiyor mu bileme taşlarıyla?Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.Sevgi ve saygılarımla...
Foruma hoşğeldiniz hocam
Vermiş olduğunuz linki açamadım
(10/06/2016, Saat: 00:42)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma hoşğeldiniz hocam
Vermiş olduğunuz linki açamadım

Hoşbulduk hocam.Boşluk bırakmadığımdan dolayı ufak bir hata olmuş.Şu an açılıyor olması gerek
Ustura sağlıklımı bilmem ama site sağlıklı.
Alışveriş yaptım.
Ödeme anından başlayarak her aşamadan haberdar ediyorlar.
(10/06/2016, Saat: 01:41)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustura sağlıklımı bilmem ama site sağlıklı.
Alışveriş yaptım.
Ödeme anından başlayarak her aşamadan haberdar ediyorlar.

Size gelen ustura sağlıklıydı değil mi?Bir sıkıntısı çıkmadı yani.Bu arada sitede yazdığı gibi taşla bileleme gerekmiyor değil mi?Aldığımız gibi sadece kayışlayarak kullanıyoruz değil mi?
Hocam linkteki ürün stoklarında yok

Ustura konusunda forumumuzda taskin ve chinaski ustalarımız daha detaylı yardımcı olurlar
(10/06/2016, Saat: 01:50)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam linkteki ürün stoklarında yok

Ustura konusunda forumumuzda taskin ve chinaski ustalarımız daha detaylı yardımcı olurlar

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için kendileriyle irtibata geçeceğim
Site güvenli anlamında söyledim.
Ben başka malzeme aldım.
Almadan önce usturada tecrübeli üstadlara danışmanız iyi olacaktır.
Ustura konusunda az bilgimle kullanacağınız gibi bilenmiş geleceğini zannetmem ama yine de danışmak iyidir.
Öncelikle hoşgeldiniz. Aynı zamanda forum üyesi de olan @Kubilay ın sitesini http://www.rasoir-sabre.com/ incelemenizi de tavsiye ederim . Ustura konusunda gerek bileme gerek kayış gibi her türlü ihtiyacınızı karsılayabilirsiniz .
(10/06/2016, Saat: 01:53)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Site güvenli anlamında söyledim.
Ben başka malzeme aldım.

Anladım kusura bakmayın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo İmalatını yaptığım usturalar ersenanahtar 26 32,063 24/02/2019, Saat: 00:36
Son Yorum: Soner
  Çöp usturalar inceptum 49 47,807 08/06/2016, Saat: 09:41
Son Yorum: yokon
  Yeni Usturalar ERTAN SUER Kubilay 22 23,180 30/05/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: d0vo
  usturalar yazı dizime başladım Lord Sparhawk 25 29,901 05/12/2014, Saat: 15:33
Son Yorum: rewolwer_
  Antikacıdan usturalar nihilistraki 9 8,894 28/11/2014, Saat: 21:25
Son Yorum: BigHillMe
  Çöp usturalar inceptum 1 4,013 24/11/2014, Saat: 23:08
Son Yorum: taskind
  Holeka ve Othello Usturalar nasıl theunnamed 0 3,634 05/07/2013, Saat: 00:10
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: