En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(26/03/2020, Saat: 15:32)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permatiğin koruma barını parmakla kırmamayı.1cm et koptu parmağının ucundan.Uzamış sakalım vardı deneyeyim dedim sonuç bu.Merak dert insana.
Selamlar...
Geçmiş olsun, aman dikkat.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(26/03/2020, Saat: 15:44)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçmiş olsun, aman dikkat.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sağolun komşum teşekkür ederim.
(26/03/2020, Saat: 15:32)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permatiğin koruma barını parmakla kırmamayı.1cm et koptu parmağının ucundan.Uzamış sakalım vardı deneyeyim dedim sonuç bu.Merak dert insana.
Selamlar...

Büyük geçmiş olsun. Aman dikkat! bazen tıraştan sonra jiletin iki tarafınıda el ayasında kayışlama tekniği yapıyorum, bir sonraki tıraşa sabun artığı kalmasın diye.
(26/03/2020, Saat: 15:32)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permatiğin koruma barını parmakla kırmamayı.1cm et koptu parmağının ucundan.Uzamış sakalım vardı deneyeyim dedim sonuç bu.Merak dert insana.
Selamlar...

çok geçmiş olsun.
@connect,@hlkkzn komşularım çok sağolun.
WS Classic'le tıraş çok zor. Cella'yı buzlukta saklasam bile hızlıca tüketmem gerekiyor.
Selamlar...

geçmiş olsun komşum. bir sıkıntı yoktur inşallah
Öncelikle, @kralarthur komşum çok geçmiş olsun

Bir jileti 3 defadan fazla kullanmamak. Ben bugün bunu gördüm.
(26/03/2020, Saat: 17:50)dipcikgibi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geçmiş olsun komşum. bir sıkıntı yoktur inşallah

Sağolun komşum .
Et sıyrılarak koptuğu için dikiş vs olmadı yavaştan et toplanmaya başladı.Bana da ders oldu.
Selamlar...
Buyuk gecmis olsun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: