En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
Badger and blade forumundaki "What did you learn from your last shave?" başlığını bizim foruma uyarladım Big Grin
Ben en son tıraşımdan tıraş aleti mild dahi olsa kontrollü bir şekilde tıraş olunması gerektiğini öğrendim.Alet mild diye kavgaya girer gibi girmemek lazım sakala.Sonucu tahriş oluyor Big Grin
Başlığı ilk gördüğümde "ne kadar yaratıcı bir başlık" diye düşünmüştüm ki uyarlama olduğunu yazmışsınız Big Grin Varsın olsun, güzel bir başlık, buraya kazandırdığınız için teşekkürler, foruma çok katkısı olacaktır. Sonuçta her tıraş bir tecrübe Smile
Son tırasımda degil ama youtube da bir video dan ogrendim. Yaptıgınız tıras kopugunu aynanıza veya camınıza surup, kuru bezle silince buhar olmuyormus. 0nu ogrendim.
Tıraş Kremi/Sabununun tahrişte (belki) en büyük paya sahip olduğunu öğrendim.

Marka yazmayacağım, reklama girmesin, son denediğim Tıraş Kremi tahrişe izin vermiyor.
Bu kadar mı etkili olur... diye düşündüm.
Ustura ile tıraş da ne kadar usta olsanız da zaman zaman bir yerlerimizi mutlaka keseceğimizi öğrendim. Dodgy
(27/04/2016, Saat: 18:07)rock83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş Kremi/Sabununun tahrişte (belki) en büyük paya sahip olduğunu öğrendim.

Marka yazmayacağım, reklama girmesin, son denediğim Tıraş Kremi tahrişe izin vermiyor.
Bu kadar mı etkili olur... diye düşündüm.

Niye reklam olsun ki, biz burada sürekli marka belirterek olumlu/olumsuz yorumlar yapıyoruz. Bence paylaşın ki hepimiz bilgilenelim Smile
Son tıraşımda ne öğrendin geleneksel tıraşta yeniysen ve tekniğin henüz oturmamış ise aceleci olup 2. Perdede sakalı tersten almamam gerektiğini öğrendim yüzümü mahın tarlasına çevirmiş olsam da Smile ne demişler beni öldürmeyen şey güçlendirir Big Grin

Sent from my iPhone using Tapatalk
N.G
Aleti tek eksende kullanmak gerektiğini ve
Macera aramamak gerektiğini Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Fırçayı yüklerken sabun konusunda cömert olmak gerektiğini, suyunu da az tutmayıp kaygan köpük yapmanın önemini öğrendim
(27/04/2016, Saat: 18:25)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Niye reklam olsun ki, biz burada sürekli marka belirterek olumlu/olumsuz yorumlar yapıyoruz. Bence paylaşın ki hepimiz bilgilenelim Smile

Tabac'tan bahsediyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: