En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(30/09/2019, Saat: 11:53)Ratiere Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu ana kadar yaptığım köpüklerin çok yoğun olduğunu fark ettim. Biraz daha su ekleyince oluşan kıvam tıraşa muazzam konfor sağladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen ben de hemfikirim komşum.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(29/04/2016, Saat: 02:30)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira jilet ile tıraş olunmayacağını öğrendim.
Üstadım yuma ile deneyin Smile
https://beyfendi.org
Rapira yı r41 de deneyeceğim acaba deneyen olmuş mudur.
(01/11/2019, Saat: 14:07)sohayli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım yuma ile deneyin Smile
(30/07/2018, Saat: 11:20)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk defa deneyeceğin jiletin karakterini anlamak istiyorsan günlük tıraş rutininde kullanma, 2 gün uzamış sakalda iyi yada kötü olduğu daha net anlaşılıyor.

aynen uyguluyorum.
son tıraşlarımda daha sabırlı olduğumu farkettim, daha yavaş daha temiz ve sıfır sıkıntı geçiyor. teknik oturuyor herhalde.
(01/11/2019, Saat: 14:09)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapira yı r41 de deneyeceğim acaba deneyen olmuş mudur.

Ben ilk denememi o şekilde yapmıştım komşum fakat iyi bir sonuç alamadım, birde siz deneyim umarım keyif alırsınız.
Pre-shave ürünleri kullanırken miktar olarak abartmamak gerektiğini öğrendim ve de tıraşa başlamadan önce iyice emilsin diye bir süre beklemek gerektiğini; özellikle de yağ formunda olanlar ( tabac ) . Hem köpüğü söndürüyor ,hem de yağ çözünüp , damla damla yüzden köpükle beraber akıp gidiyor, tıraş keyfi kalmıyor,her yer batıyor  Smile
Sabun koruyuculuk bakımından daha iyi olsada kayganlik bakimindan daha zayif. Sabun koruyuculugu ne kadar artarsa kayganlik ve jiletin akiskanligi o kadar azaliyor. Jiletin performansini olumsuz anlamda etkiliyor.
Yüzde kopurtmede çok iyi olmadığımı öğrendim belki de sentetik yaqi uygun değildir. Jilet takmadan Yüzümdeki sabunu de89 ile siyirip tasta kopurtunce 5 perdelik sabun oluştu. Yüzde devam etseydim 2 perde anca çıkardı.
Yuzde kopurtme yaptigimda, tasta kopurtmeye gore daha performansli kopuk aliyorum.
Yüzde köpürtmeyi hiç denememiştim son tıraşımda yüzde köpürmenin daha iyi olduğu fikrine vardım benim için.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: