En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
Feather jilet ile uzun bir süre tekrar görüşmemem gerektiğini öğrendim. 3 oldu sanırım, olmuyor.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(13/07/2019, Saat: 16:21)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendi tıraşım olmasa da R41'in kafa tıraşında kullanılabildiğini öğrendim.

Smile R41 kafa tıraşında gerçekten çok iyi. Üstelik düzenli kullanımda yüzdeki gibi yormuyor.
(13/07/2019, Saat: 18:01)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather jilet ile uzun bir süre tekrar görüşmemem gerektiğini öğrendim. 3 oldu sanırım, olmuyor.

Komşum hangi alet ile problem oldu ? Ben De8 ile featheri çok beğeniyorum.
(13/07/2019, Saat: 18:59)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hangi alet ile problem oldu ? Ben De8 ile featheri çok beğeniyorum.
Ne ile denediysem beğenmedim hocam. Ustura da dahil. Mild agresif hepsinde sonuç hüsran.

(13/07/2019, Saat: 18:00)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforsuz oluşu komşum. Tahriş yapmasa da tıraş sonrası kaşıntı ve batıcılık yapıyor. Ve bazende noktasal kızarıklık yapıyor bana.

Bende ayni dertten muzdaripim komsum. Lakin kolay bulunan nisbeten uygun olan perma sharptan iyisini bulamiyorum.
(13/07/2019, Saat: 19:22)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende ayni dertten muzdaripim komsum. Lakin kolay bulunan nisbeten uygun olan perma sharptan iyisini bulamiyorum.

Komşum ben bic jilet ile denemeler yapıyorum keskinlik olarak aşağı kalır yanı yok hatta bence bir tık daha keskin ama onunda konforu iyi değil kaliteli sabunla deniyecem arkoyla falan olmuyor.
Voskhod  Jilet adamdır!
(13/07/2019, Saat: 19:33)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ben bic jilet ile denemeler yapıyorum keskinlik olarak aşağı kalır yanı yok hatta bence bir tık daha keskin ama onunda konforu iyi değil kaliteli sabunla deniyecem arkoyla falan olmuyor.

Tahris sorunumun cozumunu kopuk su dengesini guzel ayarlamakta buldum komsum.
Denemediğim ürünlerde stok yapmamak gerektiğini...
yaşam bir zevktir
Bende denemeden bir daha asla jilet stoku yapmamayı öğrendim. Derby usta kör bir testere gibi kesmedi sakalımı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ne kadar tecrübeli olursan ol dikkati elden bırakma!
Birkaç gün önce şekilli bir kesiğim oldu. Aynı jilet ve makineyi 1yıldan fazladır kullanıyorum. Nasıl oldu hala anlamadım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: