En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(09/06/2019, Saat: 21:40)Blomard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş olurken en ufak bile güç uygulamadan, yalnızca jiletin ağırlığı ile hareket edince tahriş, kesik vb. durumların tamamen ortadan kalktığını görmem geleneksel tıraş deneyimimi ikiye katladı. Kartuşlu aletlerden sonra nekadar bastırmadığımı düşünsem de yanılmışım. Alışkanlıklardan kolay kurtulunmuyor.

SM-J400F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tebrikler komşum, insan tam anlamıyla bastırmamayı öğrendiğinde gerçek gelenekselci oluyor. Bundan sonraki tıraşlarınızın daha keyifli geçeceğinden emin olabilirsiniz.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
Aylar sonra mach3 turboyla tıraş olmak esti birden . Standart tıraş öncesi hazırlıklar ve yeni kartuş kullanmama rağmen batık olayı yaşadım. Yuma-permasharp ikilisinde bile böyle bir olayla karsilasmiyordum.
(09/07/2019, Saat: 14:20)Sercan93 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aylar sonra mach3 turboyla tıraş olmak esti birden . Standart tıraş öncesi hazırlıklar ve yeni kartuş kullanmama rağmen batık olayı yaşadım. Yuma-permasharp ikilisinde bile böyle bir olayla karsilasmiyordum.
Yuma + Perma devam o zaman. Keyifli tıraşlar.. Smile
Ben 1 yılı geçti denemedim hiç daha mach3, gelenekselden sonra hepsini attığım için deneyemiyorum da zaten. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Muhle’nin taş gibi alet yaptığını öğrendim.
Az önce R41’i kafa tıraşı sırasında baş üstü yükseklikten doğrudan lavaboya düşürmeme rağmen alette çizik bile oluşmadı. Helal olsun.
Usturaya takılan jiletin keskinliği arttıkça daha tahrişsiz tıraş olunabileceğini öğrendim.
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Kendi tıraşım olmasa da R41'in kafa tıraşında kullanılabildiğini öğrendim.
Permasharp jiletin defalarca deneme yapmama rağmen pes edip artık bana uymadığını öğrendim
Voskhod  Jilet adamdır!
(13/07/2019, Saat: 16:30)Ayhandulgar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permasharp jiletin defalarca deneme yapmama rağmen pes edip artık bana uymadığını öğrendim

Permasharpi sizin icin kotu kilan nedir komsum. Tiras sonrasi baticiligi mi tahris etmesi mi
Açık taraklı aletle ilk kez tıraş oldum ve bir iki çiziğe de malolsa yakın tıraş kavramının ne olduğunu anladım...
(13/07/2019, Saat: 17:00)yenikomsu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Permasharpi sizin icin kotu kilan nedir komsum. Tiras sonrasi baticiligi mi tahris etmesi mi

Konforsuz oluşu komşum. Tahriş yapmasa da tıraş sonrası kaşıntı ve batıcılık yapıyor. Ve bazende noktasal kızarıklık yapıyor bana.
Voskhod  Jilet adamdır!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: