Bakü'den ne istenir
selam,
Bakü de çalışan bir arkadaşım var.Geleneksel tıraşla alakalı lazım olabilecek ne isteyebilirim.
saygılar
(25/04/2012, Saat: 13:11)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam,
Bakü de çalışan bir arkadaşım var.Geleneksel tıraşla alakalı lazım olabilecek ne isteyebilirim.
saygılar

En kaliteli ceviz agacinin kökü kafkaslardan gelir,ufak bir takoz getirebilirse tornacida fircana sap veya sabun kabi yaptirabirsin.Islendigi zaman cok güzel bir rengi vardir.Birde forumda arkadaslar Voskhod...Voskhod diye agliyorlar Big Grin orada mutlaka bulunur iki,yüzlük paket getiriversin.
Bir liralık Ali Bıyıklı sen nelere kadirsin !
rus malları ve en başta VOSKHOD jiletleri. hatta bolca isterseniz çok kişi de memnun olur bu siteden Big Grin
Saygılar
saygılar
voskhod, voskhod Smile hatta burada benim gibi isteyenlere satıp, ticaret bile yapabilirsiniz. ben 2 karton alırım mesela bir imkan doğarsa.
selamlar.
voshod garanti vardır ben de isterim mümkünse.
Boşkut bulunursa super olur ama açıkçası hiç umidim yok.
(25/04/2012, Saat: 13:24)Ustura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumda arkadaslar Voskhod...Voskhod diye agliyorlar Big Grin

ağlamak değil , uygun fiyata satılan kaliteli bir jileti getirtme,fiyatını haketmeyen mallarla kazıklanmama çabası,
yoksa ülkemizde uygun fiyata featherde var ,alınır 2-3 karton olur biter,herneyse

azerbaycanda voskhod bulunur,fiyatıda uygunsa en azından kendiniz için stok yapın.çokça getirme imkanınız olursa bizde alırız.Ustura ustanın dediği gibi ceviz köküde alabilirseniz iyi olur.çok uzun süre kullanacağınız kaliteli bir fırça sapı olur
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(25/04/2012, Saat: 13:24)Ustura Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
saygılar

En kaliteli ceviz agacinin kökü kafkaslardan gelir,ufak bir takoz getirebilirse tornacida fircana sap veya sabun kabi yaptirabirsin.Islendigi zaman cok güzel bir rengi vardir.Birde forumda arkadaslar Voskhod...Voskhod diye agliyorlar Big Grin orada mutlaka bulunur iki,yüzlük paket getiriversin.

üstadım ceviz ağacı aklımda olsun,Voskhod jiletleri için işyerine ve evine yakın marketlere baktıracağım
saygılar
(25/04/2012, Saat: 13:40)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: voskhod, voskhod Smile hatta burada benim gibi isteyenlere satıp, ticaret bile yapabilirsiniz. ben 2 karton alırım mesela bir imkan doğarsa.
selamlar.

üstadım,arkadaş bir araştırma yapsın bakalım Voskhod varmı,çok düşük bir itimal,sahte çin malları ve replika oralarda yoktur umarım.eğer Voskhod bulursa nasıl emin olacak?
(25/04/2012, Saat: 15:23)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/04/2012, Saat: 13:24)Ustura Adlı Kullanıcıdan Alıntı: forumda arkadaslar Voskhod...Voskhod diye agliyorlar Big Grin

ağlamak değil , uygun fiyata satılan kaliteli bir jileti getirtme,fiyatını haketmeyen mallarla kazıklanmama çabası,
yoksa ülkemizde uygun fiyata featherde var ,alınır 2-3 karton olur biter,herneyse

azerbaycanda voskhod bulunur,fiyatıda uygunsa en azından kendiniz için stok yapın.çokça getirme imkanınız olursa bizde alırız.Ustura ustanın dediği gibi ceviz köküde alabilirseniz iyi olur.çok uzun süre kullanacağınız kaliteli bir fırça sapı olur

üstadım,Voskhod bulursak sadece taşıma masrafıyla getirtirim.niyetim ticaret değil.bakalım arkadaş bulursa fiyatta ortaya çıkar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  San Francisco dan ne istenir ihtilaf 34 40,086 17/09/2012, Saat: 01:14
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: